+ Отговор в тема
Страница 4 от 4 ПървиПърви ... 2 3 4
Резултати от 31 до 34 от общо 34

Тема: Ползвали ли сте платен робот? Част 2

Новак
    Не е зададено настроение

Alex1977 е недостатъчно известен Аватара на Alex1977
    Accumulated bonus
    18.60 USD
    Благодарности
    0
    Благодарили са му 8 Пъти в 8 Поста
    Е на точно този въпрос си отговорих преди да поискам от приятел да ми напише робота.и отговора е не не бих издал тайната до край.помолих го да напише робота на около 70 % а останалото ми остана в главата.и той звунна един ден да пием по една бира и спомена че го е драснал но нищо не ставало от него.аз помолих да ми го даде и той се съгласи.сега с робота му тествам всяка една двойка акция или индекс че и етф подкарах.поне ми показва какво да играя и дали си струва.

----------

ако му стиска ще ги остави.аз съм 99% сигурен че дори и да е печеливш робота той тегли малко и започва отначало.

2. Forexmart
    Централна банка
    Mengintai

presptc има с какво да се гордее presptc има с какво да се гордее presptc има с какво да се гордее presptc има с какво да се гордее presptc има с какво да се гордее presptc има с какво да се гордее presptc има с какво да се гордее presptc има с какво да се гордее presptc има с какво да се гордее Аватара на presptc
    Accumulated bonus
    668.99 USD
    Хванати пингвини
    30 (Повече)
    Благодарности
    255
    Благодарили са му 1 233 Пъти в 1 141 Поста
    Цитирай Първоначално написано от nikolay_diankov_1982 Виж мнението
    Много точно колега !!! . . Платените роботи са като безплатните , разликата е в парите които кихаш . . . .
    Именно заради аз си плащам на програмисти (руски, че работят евтино), за да претворят идеите ми в код. Е, милионер не съм станал, но не спирам да опитвам. Ако някога се случи да се получи печеливш робот мисля, че не вих го споделил с никого.

Централна банка
    Не е зададено настроение

100 е отвъд представите 100 е отвъд представите 100 е отвъд представите 100 е отвъд представите 100 е отвъд представите 100 е отвъд представите 100 е отвъд представите 100 е отвъд представите 100 е отвъд представите 100 е отвъд представите 100 е отвъд представите Аватара на 100
    Accumulated bonus
    2541.15 USD
    Хванати пингвини
    5 (Повече)
    Благодарности
    177
    Благодарили са му 2 223 Пъти в 1 631 Поста
    Te ще минат години докато разбереш изобщо дали се е случило, което пък от своя страна значи, че едва ли имаш кой знае колко опити

5. <a href="http://www.mt5.com/">Форекс портал</a>
    Централна банка
    Mengintai

presptc има с какво да се гордее presptc има с какво да се гордее presptc има с какво да се гордее presptc има с какво да се гордее presptc има с какво да се гордее presptc има с какво да се гордее presptc има с какво да се гордее presptc има с какво да се гордее presptc има с какво да се гордее Аватара на presptc
    Accumulated bonus
    668.99 USD
    Хванати пингвини
    30 (Повече)
    Благодарности
    255
    Благодарили са му 1 233 Пъти в 1 141 Поста
    Цитирай Първоначално написано от 100 Виж мнението
    Te ще минат години докато разбереш изобщо дали се е случило, което пък от своя страна значи, че едва ли имаш кой знае колко опити
    Те така или иначе минаха доста години, а за да се спести време ползвам и тестери.

+ Отговор в тема
Страница 4 от 4 ПървиПърви ... 2 3 4

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си