+ Отговор в тема
Страница 4 от 4 ПървиПърви ... 2 3 4
Резултати от 31 до 34 от общо 34

Тема: Ползвали ли сте платен робот? Част 2

Професия:Трейдър
    Не е зададено настроение

Alex1977 скоро ще бъде известен Аватара на Alex1977
    Accumulated bonus
    92.10 USD
    Благодарности
    5
    Благодарили са му 54 Пъти в 53 Поста
    Е на точно този въпрос си отговорих преди да поискам от приятел да ми напише робота.и отговора е не не бих издал тайната до край.помолих го да напише робота на около 70 % а останалото ми остана в главата.и той звунна един ден да пием по една бира и спомена че го е драснал но нищо не ставало от него.аз помолих да ми го даде и той се съгласи.сега с робота му тествам всяка една двойка акция или индекс че и етф подкарах.поне ми показва какво да играя и дали си струва.

----------

ако му стиска ще ги остави.аз съм 99% сигурен че дори и да е печеливш робота той тегли малко и започва отначало.

2. <a href="http://www.mt5.com/forex_humor">Форекс портал</a>
    Централна банка
    Mengintai

presptc има блестящо бъдеще presptc има блестящо бъдеще presptc има блестящо бъдеще presptc има блестящо бъдеще presptc има блестящо бъдеще presptc има блестящо бъдеще presptc има блестящо бъдеще presptc има блестящо бъдеще presptc има блестящо бъдеще presptc има блестящо бъдеще presptc има блестящо бъдеще Аватара на presptc
    Accumulated bonus
    1204.62 USD
    Хванати пингвини
    30 (Повече)
    Благодарности
    298
    Благодарили са му 1 717 Пъти в 1 585 Поста
    Цитирай Първоначално написано от nikolay_diankov_1982 Виж мнението
    Много точно колега !!! . . Платените роботи са като безплатните , разликата е в парите които кихаш . . . .
    Именно заради аз си плащам на програмисти (руски, че работят евтино), за да претворят идеите ми в код. Е, милионер не съм станал, но не спирам да опитвам. Ако някога се случи да се получи печеливш робот мисля, че не вих го споделил с никого.

Централна банка
    Не е зададено настроение

100 е отвъд представите 100 е отвъд представите 100 е отвъд представите 100 е отвъд представите 100 е отвъд представите 100 е отвъд представите 100 е отвъд представите 100 е отвъд представите 100 е отвъд представите 100 е отвъд представите 100 е отвъд представите Аватара на 100
    Accumulated bonus
    2683.65 USD
    Хванати пингвини
    5 (Повече)
    Благодарности
    217
    Благодарили са му 2 501 Пъти в 1 817 Поста
    Te ще минат години докато разбереш изобщо дали се е случило, което пък от своя страна значи, че едва ли имаш кой знае колко опити

5. FB
    Централна банка
    Mengintai

presptc има блестящо бъдеще presptc има блестящо бъдеще presptc има блестящо бъдеще presptc има блестящо бъдеще presptc има блестящо бъдеще presptc има блестящо бъдеще presptc има блестящо бъдеще presptc има блестящо бъдеще presptc има блестящо бъдеще presptc има блестящо бъдеще presptc има блестящо бъдеще Аватара на presptc
    Accumulated bonus
    1204.62 USD
    Хванати пингвини
    30 (Повече)
    Благодарности
    298
    Благодарили са му 1 717 Пъти в 1 585 Поста
    Цитирай Първоначално написано от 100 Виж мнението
    Te ще минат години докато разбереш изобщо дали се е случило, което пък от своя страна значи, че едва ли имаш кой знае колко опити
    Те така или иначе минаха доста години, а за да се спести време ползвам и тестери.

+ Отговор в тема
Страница 4 от 4 ПървиПърви ... 2 3 4

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си