Earn up to
$50000
for inviting friends
to get StartUp Bonus
from InstaForex
No investments required!
Започнете да търгувате
без никакви инвестиции
и рискове
С НОВИЯ СТАРТЪП
БОНУС 1000$
ВЗЕМИ БОНУС
55%
от ИнстаФорекс
за всеки депозит
+ Отговор в тема
Страница 14 от 14 ПървиПърви ... 4 12 13 14
Резултати от 131 до 132 от общо 132

Тема: ActivTrades в България-4 част

Администратор
    Mengintai

privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите Аватара на privelege
    Град
    Варна
    Благодарности
    671
    Благодарили са му 2 864 Пъти в
    1 397 Поста
    Гледам, че по-рано днес вече са ми добавили и криптовалути, обаче няма нищо общо с условията, които ми изпратиха. Спредът е около $100, а не $30 при Биткойна ( около 10 000 пункта ). При Лайткойна и Етериума около $5-$8 спред. Погледнах си после файла, че става дума за минимален, а не типичен спред
    Според мен Инстата продължават да предлагат малко по-добри условия при ДЗР-тата върху криптовалути.

2. <a href="https://www.instaforex.com/company_news">Форекс портал</a>
  3. Следните 2 потребители изказват благодарности на privelege за полезния пост:

Unregistered (2)

Централна банка
    Polos

batDancho е отвъд представите batDancho е отвъд представите batDancho е отвъд представите batDancho е отвъд представите batDancho е отвъд представите batDancho е отвъд представите batDancho е отвъд представите batDancho е отвъд представите batDancho е отвъд представите batDancho е отвъд представите batDancho е отвъд представите Аватара на batDancho
    Град
    Горна Оряховица
    Натрупан бонус
    2096.72 USD
    Благодарности
    323
    Благодарили са му 2 686 Пъти в
    2 281 Поста
    Цитирай Първоначално написано от saxsten Виж мнението
    При тях сигурно сметката ти е в евро или долар
    Когато си им пратил бг парички те са ги конвертирали както си знаят към евро или долар такава каквото ти е сметката
    Като теглиш обаче не щат да ти ги конвертират в лева щото май такава услуга нямат или не искат да я правят
    По интересно е ако примерно сметката ти при тях е в долар и ти в бг банка имаш долар сметка и им пратиш за захранване на акаунда си долари
    Ако и след това не щат да ти върнат печалбата в твоята долар сметка работата става малко гнила и понамирисва на мошеничество
    Сметка в евро я захранвам от левова сметка без проблем. После като искам теглене ми го изпълняват в рамките на
    един работен ден, като курса евро/лев е същия, при който са ми обменили левовете в евра. Няма разлика в обменния курс
    при захранване и теглене към левова сметка. Няма и такси при теглене, при условие, че искам теглене към левовата сметка, от която
    съм захранвал.

5. Следният потребител изказва благодарност на batDancho за полезния пост:

borkooo_pz (12-31-2017)

+ Отговор в тема
Страница 14 от 14 ПървиПърви ... 4 12 13 14

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си