Започнете да търгувате
без никакви инвестиции
и рискове
С НОВИЯ СТАРТЪП
БОНУС 1000$
ВЗЕМИ БОНУС
55%
от ИнстаФорекс
за всеки депозит
+ Отговор в тема
Страница 1 от 165 1 2 3 11 51 101 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 1 до 10 от общо 1645

Тема: Bitcoin ! Част 3

Старши дилър
    Не е зададено настроение

bobi_cz е незавървено бижу bobi_cz е незавървено бижу bobi_cz е незавървено бижу Аватара на bobi_cz
    Натрупан бонус
    5.70 USD
    Благодарности
    61
    Благодарили са му 267 Пъти в 196 Поста

Bitcoin ! Част 3

http://www.investor.bg/analizi/262/a...148965/?page=1

Някой занимавал ли се е с това, къде е уловката че не мога да ги разбера.
    Стана ми много интересно и за това ако не има bitcoin да каже за какво става въпрос

----------

ето и едно клипче
    https://www.youtube.com/watch?featur...&v=Um63OQz3bjo

Виж: Bitcoin, Част 2
    Последна редакция от privelege : 09-16-2016 на 15:49

2. <a href="http://www.mt5.com/forex_humor">Форекс портал</a>
    Централна банка
    Не е зададено настроение

minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите Аватара на minkov
    Град
    Къде ли не
    Натрупан бонус
    1597.85 USD
    Благодарности
    2 778
    Благодарили са му 5 831 Пъти в 3 662 Поста
    Цитирай Първоначално написано от Skp Виж мнението
    Този пък. Това категорично мнение говори, за изключително непознаване на материята. Не, че и от форекс разбираш, доколкото съм те чел.
    От форекс никога не съм имал претенции че разбирам, но имам претенции, че точно с биткойните съм съвсем наясно

Централна банка
    Polos

Skp е отвъд представите Skp е отвъд представите Skp е отвъд представите Skp е отвъд представите Skp е отвъд представите Skp е отвъд представите Skp е отвъд представите Skp е отвъд представите Skp е отвъд представите Skp е отвъд представите Skp е отвъд представите Аватара на Skp
    Град
    София
    Натрупан бонус
    4832.85 USD
    Благодарности
    7 251
    Благодарили са му 8 517 Пъти в 5 904 Поста
    Цитирай Първоначално написано от minkov Виж мнението
    От форекс никога не съм имал претенции че разбирам, но имам претенции, че точно с биткойните съм съвсем наясно
    Ми той си даде 20-25%, последните 4-5 месеца. Щом разбираш, би трябвало да си на добра печалба.

Професия:Трейдър
    Не е зададено настроение

bvg скоро ще бъде известен Аватара на bvg
    Град
    http://foerexbuster.blogspot.com/
    Натрупан бонус
    94.00 USD
    Благодарности
    1
    Благодарили са му 58 Пъти в 45 Поста
    Цитирай Първоначално написано от bobi_cz Виж мнението
    http://www.investor.bg/analizi/262/a...148965/?page=1

Някой занимавал ли се е с това, къде е уловката че не мога да ги разбера.
    Стана ми много интересно и за това ако не има bitcoin да каже за какво става въпрос

----------

ето и едно клипче
    https://www.youtube.com/watch?featur...&v=Um63OQz3bjo
    Това е най-гениалната парична система измисляна някога, от тук нататък всичко зависи от доверието на ползвателите на системата. Хубавото е че няма банка или правителство която може да я манипулира или да ти рови в сметките. Засега недостатъка е, че си мени цената в много широки граници.

Централна банка
    Semilir

hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите Аватара на hanuman
    Град
    Варна
    Натрупан бонус
    10142.30 USD
    Благодарности
    3 540
    Благодарили са му 5 951 Пъти в 4 837 Поста
    Добре де къде е удобно да се търгува биткойна и защо тези които го изкарват ги наричат копачи,как се копа тоя биткойн,виждал съм само пей то клик сайтове в които се плаща с биткойни,но не вярвам да е това.

Централна банка
    Semilir

hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите Аватара на hanuman
    Град
    Варна
    Натрупан бонус
    10142.30 USD
    Благодарности
    3 540
    А друг вариант има ли ,а другите койни,те как се печелят,някой плаща ли за нещо в такива койни.

Централна банка
    Semilir

Град
    Варна
    Натрупан бонус
    10142.30 USD
    Благодарности
    3 540
    Цитирай Първоначално написано от go6o78 Виж мнението
    ти бъркаш нещата с "изкарването -копането" и търгуването им на пазара За цени има калкулатори и виж цените на коин майнърите в гоогле
    Не копане с търгуване не го бъркам,знам че е различно макар да не знам какво представлява копането иначе за търгуването си пуснах и сделка на демо да видя кое как е,но както казват и колегите на инстата не става да се търгуват.

9. Следният потребител изказва благодарност на hanuman за полезния пост:

nikolay_diankov_1982 (09-06-2017)

Централна банка
    Semilir

Град
    Варна
    Натрупан бонус
    10142.30 USD
    Благодарности
    3 540
    Цитирай Първоначално написано от go6o78 Виж мнението
    за копането си има форуми на български ако искаш за по подробно инфо, но инвестицията е по голяма отпреди, а и балона с цената се спука оше предди доста време
    Благодаря,ще поразгледам по-обстойно ,но определено не ми се инвестира,ако има начини да се изкарват друга работа но не и да затворя няколкостотин долара.

Централна банка
    Semilir

Град
    Варна
    Натрупан бонус
    10142.30 USD
    Благодарности
    3 540
    Че какво повече хаби от пуснат комп,който и без това си е пуснат по цял ден че и тока да смятам.

12. FB
    Централна банка
    Semilir

Град
    Варна
    Натрупан бонус
    10142.30 USD
    Благодарности
    3 540
    Не е за мене значи по тоя начин ,гледам един български сайт,Биткойни.ком,могат да се купуват с минимум 0.1 и да се чака с месеци и години да се вдигнат.

+ Отговор в тема
Страница 1 от 165 1 2 3 11 51 101 ... ПоследнаПоследна

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си