Earn up to
$50000
for inviting friends
to get StartUp Bonus
from InstaForex
No investments required!
Започнете да търгувате
без никакви инвестиции
и рискове
С НОВИЯ СТАРТЪП
БОНУС 1000$
ВЗЕМИ БОНУС
55%
от ИнстаФорекс
за всеки депозит
+ Отговор в тема
Страница 439 от 439 ПървиПърви ... 339 389 429 437 438 439
Резултати от 4 381 до 4 386 от общо 4386

Тема: Bitcoin ! Част 3

Централна банка
    Не е зададено настроение

minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите Аватара на minkov
    Град
    Къде ли не
    Натрупан бонус
    3050.57 USD
    Благодарности
    5 893
    Благодарили са му 8 808 Пъти в
    4 591 Поста
    Цитирай Първоначално написано от Mateev Виж мнението
    Кой е казал, че съм изпраскал всичко? Напротив - все още оперирам с по-малко от 1% от възможностите ми. Един вид все още експериментирам и въобще не ми пука ще се получи ли или не. Да, ама то взе, че се получи .......
    Това, което правиш с криптото е частен случай, и като писах "изпраскал" имах предвид непрекъснатите ти хвалби за коли, къщи, пари, бизнеси и т.н. Е нали не си мислиш, че само ти имаш тези благинки, само дето повечето хора не намират за нужно да се хвалят по форумите с това, което имат

2. <a href="https://www.instaforex.com/company_news">Форекс портал</a>
    Професия:Трейдър
    Mengintai

JIn е много добър JIn е много добър JIn е много добър JIn е много добър JIn е много добър Аватара на JIn
    Натрупан бонус
    45.60 USD
    Благодарности
    313
    Благодарили са му 444 Пъти в
    183 Поста
    Кой е казал, че съм изпраскал всичко? Напротив - все още оперирам с по-малко от 1% от възможностите ми. Един вид все още експериментирам и въобще не ми пука ще се получи ли или не. Да, ама то взе, че се получи .......

Дори и утре да реша да закрия всичко, вече съм на огромна печалба. Копачките, които ги купих по 8700 лв., в момента мога да ги продам по 15 000 лв. едната. Видеокартите, които ги купувах по 550-600 лв., в момента мога да ги продам по 1000. Ако в момента закрия всичко (цялата хардуерна позиция), ще имам повече от 100% печалба за около 1 месец, защото освен от поскъпването на хардуера имам и изкопани криптовалути на стойност поне 3-4 хиляди долара. В абсолютни стойности печалбата ми ще над 50 000 лева при вложени около 60 000. Ха сега продължавайте да ми твърдите, че съм се провалил ...... Колко от вас спечелиха 50 000 лева около новогодишните празници, докато си пиеха ракията и ядяха прасето?
    По твойте думи излиза, че си направил повече пари от поскъпването на копачките отколкото от самото копаене ! така ли е или не съм разбрал правилно
    Преди месец и аз правих изчисления за копачки и възвръщаемост, но тогава профита беше в пъти по-голям от сегашния. В момента цената на биткойните е с 40% по-ниска от максимума, а отделно копачките са станали много по-скъпи.

Не мисля, че някой е казал, че си се провалил. Просто изказват мнение, че това което правиш е рисковано. Пък дали ти си прав или те, само времето ще покаже. Аз ти пожелавам успех, в крайна сметка който не рискува не печели и не губи. Остава си на едно място
    Последна редакция от JIn : Днес на 16:10

4. Следните 2 потребители изказват благодарности на JIn за полезния пост:

Unregistered (2)

Дилър
    Terinspirasi

Mateev е отвъд представите Mateev е отвъд представите Mateev е отвъд представите Mateev е отвъд представите Mateev е отвъд представите Mateev е отвъд представите Mateev е отвъд представите Mateev е отвъд представите Mateev е отвъд представите Mateev е отвъд представите Mateev е отвъд представите Аватара на Mateev
    Град
    гр. Габрово
    Натрупан бонус
    874.97 USD
    Благодарности
    518
    Благодарили са му 2 104 Пъти в
    811 Поста
    Цитирай Първоначално написано от JIn Виж мнението
    По твойте думи излиза, че си направил повече пари от поскъпването на копачките отколкото от самото копаене ! така ли е или не съм разбрал правилно
    Преди месец и аз правих изчисления за копачки и възвръщаемост, но тогава профита беше в пъти по-голям от сегашния. В момента цената на биткойните е с 40% по-ниска от максимума, а отделно копачките са станали много по-скъпи. ....

Да, така е, но това беше само един от доводите, когато вземах решението за закупуването им. Също така очаквам и поскъпване на самите криптовалути, и не на последно място - очаквам и да изкопая достатъчно, щото сделката да се изплати дори и тогава, когато всичко друго се обърква.

Пак повтарям - това е начин за ВЗЕМАНЕ НА РЕШЕНИЯ В УСЛОВИЯТА НА НЕДОСТИГ НА ИНФОРМАЦИЯ. Направих го червено, защото с това се изчерпва разликата межди различните хора. Докато аз ви се хвалих какви решения съм взел и в какво съм инвестирал десетки хиляди лева, разни "умници" като Ангел и себеподобните му веднага започнаха да ме критикуват от позицията на собствената си простотия. Аз продължих да инвестирам, а "умниците" продължиха да си упражняват простотията. Напоследък се наплодиха още "умници", след като видяха, че биткойна направи дълбока корекция.

А аз простака продължих да си действам така, както си зная, и към днешна дата "умниците" ме принудиа да тегля чертата и да видя какъв е междинния резултат. И честно и почтенно ви го казах - около +50 000 лева. Та във връзка с това ще помоля "умниците" да се похвалят какъв е техния резултат за същия този период от време (около 1 месец).

Нищо лично - просто ми е любопитно какво е човек да е "умен" като Ангел и себеподобните му. Сигурно те са изкарали по 1 милион за 1 месец, а аз простака се хваля само с едни скромни 50 000 .....
    Всеки знае какво знае, но никой не знае какво не знае. Следователно всеки се къпе в море от самозаблуди, и рано или късно се дави.
    Най-смелите плувци са тези, които живеят в най-дълбока самозаблуда. Те се давят първи. Победител е този, който се удави последен.

6. Следните 3 потребители изказват благодарности на Mateev за полезния пост:

JIn (Днес), Unregistered (2)

Централна банка
    Не е зададено настроение

Novak е отвъд представите Novak е отвъд представите Novak е отвъд представите Novak е отвъд представите Novak е отвъд представите Novak е отвъд представите Novak е отвъд представите Novak е отвъд представите Novak е отвъд представите Novak е отвъд представите Novak е отвъд представите Аватара на Novak
    Натрупан бонус
    12322.12 USD
    Благодарности
    3 636
    Благодарили са му 12 493 Пъти в
    8 325 Поста
    https://www.24chasa.bg/novini/article/6672170
    Не може да мине без българска следа
    Small, small but a shark

8. Следният потребител изказва благодарност на Novak за полезния пост:

Unregistered (1)

Централна банка
    Не е зададено настроение

Novak е отвъд представите Novak е отвъд представите Novak е отвъд представите Novak е отвъд представите Novak е отвъд представите Novak е отвъд представите Novak е отвъд представите Novak е отвъд представите Novak е отвъд представите Novak е отвъд представите Novak е отвъд представите Аватара на Novak
    Натрупан бонус
    12322.12 USD
    Благодарности
    3 636
    Благодарили са му 12 493 Пъти в
    8 325 Поста
    Да, така е, но това беше само един от доводите, когато вземах решението за закупуването им. Също така очаквам и поскъпване на самите криптовалути, и не на последно място - очаквам и да изкопая достатъчно, щото сделката да се изплати дори и тогава, когато всичко друго се обърква.

Пак повтарям - това е начин за ВЗЕМАНЕ НА РЕШЕНИЯ В УСЛОВИЯТА НА НЕДОСТИГ НА ИНФОРМАЦИЯ. Направих го червено, защото с това се изчерпва разликата межди различните хора. Докато аз ви се хвалих какви решения съм взел и в какво съм инвестирал десетки хиляди лева, разни "умници" като Ангел и себеподобните му веднага започнаха да ме критикуват от позицията на собствената си простотия. Аз продължих да инвестирам, а "умниците" продължиха да си упражняват простотията. Напоследък се наплодиха още "умници", след като видяха, че биткойна направи дълбока корекция.

А аз простака продължих да си действам така, както си зная, и към днешна дата "умниците" ме принудиа да тегля чертата и да видя какъв е междинния резултат. И честно и почтенно ви го казах - около +50 000 лева. Та във връзка с това ще помоля "умниците" да се похвалят какъв е техния резултат за същия този период от време (около 1 месец).

Нищо лично - просто ми е любопитно какво е човек да е "умен" като Ангел и себеподобните му. Сигурно те са изкарали по 1 милион за 1 месец, а аз простака се хваля само с едни скромни 50 000 .....
    Дали това е сделката на живота ти времето ще покаже, към този момент си взел решение и направил една инвестиция, която на монитора скоростно поскъпна и после скоросттно се срина, видя едни пари, изчезнаха едни пари, сега какво точно има като пари и в бъдеще какво ще има е друг въпрос.
    Взимането на решение не го прави априори вярното ,правилното, на трейдърски си направил входа, ама стопа и лимита все още предстоят- във въздуха си все още
    Small, small but a shark

10. Следният потребител изказва благодарност на Novak за полезния пост:

Unregistered (1)

11. Device
    Дилър
    Terinspirasi

Mateev е отвъд представите Mateev е отвъд представите Mateev е отвъд представите Mateev е отвъд представите Mateev е отвъд представите Mateev е отвъд представите Mateev е отвъд представите Mateev е отвъд представите Mateev е отвъд представите Mateev е отвъд представите Mateev е отвъд представите Аватара на Mateev
    Град
    гр. Габрово
    Натрупан бонус
    874.97 USD
    Благодарности
    518
    Благодарили са му 2 104 Пъти в
    811 Поста
    Цитирай Първоначално написано от Novak Виж мнението
    Дали това е сделката на живота ти времето ще покаже, към този момент си взел решение и направил една инвестиция, която на монитора скоростно поскъпна и после скоросттно се срина, видя едни пари, изчезнаха едни пари, сега какво точно има като пари и в бъдеще какво ще има е друг въпрос.
    Взимането на решение не го прави априори вярното ,правилното, на трейдърски си направил входа, ама стопа и лимита все още предстоят- във въздуха си все още

А я сметни всичко останало? Не искам да ви казвам конкретни цифри, но като си направя подобна сметка, оказва се, че през целия ми живот след 25 годишна възраст всеки един месец средностатистически е бил подобен на последния във финансов аспект. Така че не се шашкайте от цифрите, а попитайте КАК СЕ ВЗЕМАТ РЕШЕНИЯ, които стадото не ги разбира, но в повечето случаи бъдещето показва, че са били правилни. В случая не говорим за едно единствено решение, което по случайност се е оказало вярно - тука говорим за цял един живот, през който са вземани хиляди решения. При това положение случайноста вече се е превърнала в закономерност, така че няма хък-мък.

Дори и да приемем, че това последното решение ще се окаже грешно, това пак няма да промени факта на голямия брой преобладаващо верни решения, които са позволили постигането на такъв финансов резултат. Случаите са били различни, взетите решения - също, но общото във всичко това е НАЧИНА НА МИСЛЕНЕ, който коренно се различава от начина на мислене на стадото. И съгласи се с мене, че е много обидно когато овце от същото това стадо в момента се опитват да ми дават "умни" акъли как да ги загубя тези вече спечелени пари.

Аман от специалисти по всичко, които не могат да оправят собствения си живот, но са тръгнали да дават акъли на други хора как да оправят техния си. Това според мене е типично българска черта - простотията да си избива комплексите по форумете и да се прави на много велика ....
    Последна редакция от Mateev : Днес на 16:52
    Всеки знае какво знае, но никой не знае какво не знае. Следователно всеки се къпе в море от самозаблуди, и рано или късно се дави.
    Най-смелите плувци са тези, които живеят в най-дълбока самозаблуда. Те се давят първи. Победител е този, който се удави последен.

+ Отговор в тема
Страница 439 от 439 ПървиПърви ... 339 389 429 437 438 439

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си