+ Отговор в тема
Страница 19 от 19 ПървиПърви ... 9 17 18 19
Резултати от 181 до 189 от общо 189

Тема: Проблем с платформата MT4

Централна банка
    Не е зададено настроение

0159 има блестящо бъдеще 0159 има блестящо бъдеще 0159 има блестящо бъдеще 0159 има блестящо бъдеще 0159 има блестящо бъдеще 0159 има блестящо бъдеще 0159 има блестящо бъдеще 0159 има блестящо бъдеще 0159 има блестящо бъдеще 0159 има блестящо бъдеще 0159 има блестящо бъдеще Аватара на 0159
    Accumulated bonus
    2451.30 USD
    Благодарности
    2 136
    Благодарили са му 1 708 Пъти в 1 583 Поста
    Цитирай Първоначално написано от daniwin Виж мнението
    сигурно не си избрал европейския сървър за това мисля че хонконгския беше с 4 ри знака
    Аха. Нарочно избрах Азиатски сървър и то ми даде Хонк Конг. Преди бях на Европейския и реших, че ми е на кърък.
    Отделно често забиваше, а и нали Инста са азиатски брокер и реших, че ще си поддържат по-добре азиатските сървъри.
    Всъщност сега наистина не забива. Обаче графиката се изкелифинчва леко при тези 4 знака. когато са 5 винаги има повече движения или
    поне така изглежда.

2. <a href="http://www.mt5.com/">Форекс портал</a>
    Централна банка
    Panas

daniwin е отвъд представите daniwin е отвъд представите daniwin е отвъд представите daniwin е отвъд представите daniwin е отвъд представите daniwin е отвъд представите daniwin е отвъд представите daniwin е отвъд представите daniwin е отвъд представите daniwin е отвъд представите daniwin е отвъд представите Аватара на daniwin
    Accumulated bonus
    5367.07 USD
    Хванати пингвини
    332 (Повече)
    Благодарности
    841
    Благодарили са му 4 961 Пъти в 3 675 Поста
    след 2 месеца ще имаш право да прикачиш нова сметка и тогава може да си направиш с 5 знака а тази няма да я фалираш а само ще я умножаваш и всичко ще ти е на 6

4. Следният потребител изказва благодарност на daniwin за полезния пост:

0159 (01-04-2017)

Централна банка
    Не е зададено настроение

0159 има блестящо бъдеще 0159 има блестящо бъдеще 0159 има блестящо бъдеще 0159 има блестящо бъдеще 0159 има блестящо бъдеще 0159 има блестящо бъдеще 0159 има блестящо бъдеще 0159 има блестящо бъдеще 0159 има блестящо бъдеще 0159 има блестящо бъдеще 0159 има блестящо бъдеще Аватара на 0159
    Accumulated bonus
    2451.30 USD
    Благодарности
    2 136
    Благодарили са му 1 708 Пъти в 1 583 Поста
    Цитирай Първоначално написано от daniwin Виж мнението
    след 2 месеца ще имаш право да прикачиш нова сметка и тогава може да си направиш с 5 знака а тази няма да я фалираш а само ще я умножаваш и всичко ще ти е на 6
    Може да ми е на късмет с тези 4 знака? Мечтата ми е да се преселя да живея в Хонг Конг, Сингапур или друга добре уредена азиатска държава,
    а това минава през една успешна форекс кариера. Така че гледаме напред.

6. Следният потребител изказва благодарност на 0159 за полезния пост:

Spekulanta (01-04-2017)

Централна банка
     Geli

nikolay_diankov_1982 е отвъд представите nikolay_diankov_1982 е отвъд представите nikolay_diankov_1982 е отвъд представите nikolay_diankov_1982 е отвъд представите nikolay_diankov_1982 е отвъд представите nikolay_diankov_1982 е отвъд представите nikolay_diankov_1982 е отвъд представите nikolay_diankov_1982 е отвъд представите nikolay_diankov_1982 е отвъд представите nikolay_diankov_1982 е отвъд представите nikolay_diankov_1982 е отвъд представите Аватара на nikolay_diankov_1982
    Accumulated bonus
    3132.16 USD
    Благодарности
    3 075
    Благодарили са му 2 573 Пъти в 2 259 Поста
    колеги ,
    някой знае ли къде да пипна платформата . Искам когато я стартирам , обема да не е 1 лот а примерно 0,10 . . . .
    преди беше така но преинсталирах платформата и сега винаги е на 1 лот ,. . .
    вече няколко пъти влизам със 1 лот без да искам . ,. .,

Форекс гуру
    Bahagia

INedelchev има блестящо бъдеще INedelchev има блестящо бъдеще INedelchev има блестящо бъдеще INedelchev има блестящо бъдеще INedelchev има блестящо бъдеще INedelchev има блестящо бъдеще INedelchev има блестящо бъдеще INedelchev има блестящо бъдеще INedelchev има блестящо бъдеще INedelchev има блестящо бъдеще INedelchev има блестящо бъдеще Аватара на INedelchev
    Accumulated bonus
    785.65 USD
    Хванати пингвини
    11 (Повече)
    Благодарности
    1 017
    Благодарили са му 1 608 Пъти в 805 Поста
    Цитирай Първоначално написано от nikolay_diankov_1982 Виж мнението
    колеги ,
    някой знае ли къде да пипна платформата . Искам когато я стартирам , обема да не е 1 лот а примерно 0,10 . . . .
    преди беше така но преинсталирах платформата и сега винаги е на 1 лот ,. . .
    вече няколко пъти влизам със 1 лот без да искам . ,. .,
    Бутон Функции > бутон търговия - може да променяш обемите
    аз съм го дал на последно използван

9. Следният потребител изказва благодарност на INedelchev за полезния пост:

nikolay_diankov_1982 (02-07-2017)

Централна банка
     Geli

nikolay_diankov_1982 е отвъд представите nikolay_diankov_1982 е отвъд представите nikolay_diankov_1982 е отвъд представите nikolay_diankov_1982 е отвъд представите nikolay_diankov_1982 е отвъд представите nikolay_diankov_1982 е отвъд представите nikolay_diankov_1982 е отвъд представите nikolay_diankov_1982 е отвъд представите nikolay_diankov_1982 е отвъд представите nikolay_diankov_1982 е отвъд представите nikolay_diankov_1982 е отвъд представите Аватара на nikolay_diankov_1982
    Accumulated bonus
    3132.16 USD
    Благодарности
    3 075
    Благодарили са му 2 573 Пъти в 2 259 Поста
    мерси колега . , до сега не съм се задълбочавал по функциите на платформата

----------

оправих го , няма да влизам скоро със 1 лот ., ., .,,

11. Следният потребител изказва благодарност на nikolay_diankov_1982 за полезния пост:

INedelchev (02-07-2017)

Централна банка
    Polos

batDancho има с какво да се гордее batDancho има с какво да се гордее batDancho има с какво да се гордее batDancho има с какво да се гордее batDancho има с какво да се гордее batDancho има с какво да се гордее batDancho има с какво да се гордее batDancho има с какво да се гордее batDancho има с какво да се гордее Аватара на batDancho
    Град
    Горна Оряховица
    Accumulated bonus
    1568.32 USD
    Благодарности
    88
    Благодарили са му 1 194 Пъти в 1 105 Поста
    Имам питане към знаещите - МТ4 имам отворена позиция, къса USDJPY на която слагам плаващ стоп и няма проблем.
    Ако имам втора позиция къса USDJPY, не мога да сложа на нея плаващ стоп по никакъв начин.
    Пробвах и с други, но само на една позиция мога да сложа плаваш стоп.
    И това и при двата брокера. Има ли някакво ограничение платформата или аз не правя нещо като хората ?

Централна банка
    Yeehaw

Emil Enchev е отвъд представите Emil Enchev е отвъд представите Emil Enchev е отвъд представите Emil Enchev е отвъд представите Emil Enchev е отвъд представите Emil Enchev е отвъд представите Emil Enchev е отвъд представите Emil Enchev е отвъд представите Emil Enchev е отвъд представите Emil Enchev е отвъд представите Emil Enchev е отвъд представите Аватара на Emil Enchev
    Град
    София
    Accumulated bonus
    2536.60 USD
    Хванати пингвини
    9 (Повече)
    Благодарности
    3 819
    Благодарили са му 3 545 Пъти в 2 385 Поста
    Цитирай Първоначално написано от batDancho Виж мнението
    Имам питане към знаещите - МТ4 имам отворена позиция, къса USDJPY на която слагам плаващ стоп и няма проблем.
    Ако имам втора позиция къса USDJPY, не мога да сложа на нея плаващ стоп по никакъв начин.
    Пробвах и с други, но само на една позиция мога да сложа плаваш стоп.
    И това и при двата брокера. Има ли някакво ограничение платформата или аз не правя нещо като хората ?
    Трябва да може, ...
    Единственото ограничение е минималното отстояние на трейлинга ...
    Други ограничения няма ...

14. Forexmart
    Централна банка
    Polos

batDancho има с какво да се гордее batDancho има с какво да се гордее batDancho има с какво да се гордее batDancho има с какво да се гордее batDancho има с какво да се гордее batDancho има с какво да се гордее batDancho има с какво да се гордее batDancho има с какво да се гордее batDancho има с какво да се гордее Аватара на batDancho
    Град
    Горна Оряховица
    Accumulated bonus
    1568.32 USD
    Благодарности
    88
    Благодарили са му 1 194 Пъти в 1 105 Поста
    Цитирай Първоначално написано от Emil Enchev Виж мнението
    Трябва да може, ...
    Единственото ограничение е минималното отстояние на трейлинга ...
    Други ограничения няма ...
    И аз знам, че трябва да може, ама изтривам стопа, слагам по един и същ начин плаващия стоп на едната позиция,
    после на другата, през това време курса не мърда и не мога. Ако пак го изтгрия, и първо сложа на втората позиция
    плаващ стоп, на първата не мога, затова питам тук.

+ Отговор в тема
Страница 19 от 19 ПървиПърви ... 9 17 18 19

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си