Започнете да търгувате
без никакви инвестиции
и рискове
С НОВИЯ СТАРТЪП
БОНУС 1000$
ВЗЕМИ БОНУС
55%
от ИнстаФорекс
за всеки депозит

Виж резултатите на анкетата: За или против индикаторите?

Гласували
23. Вие не можете да гласувате в тази анкета
  • За

19 82,61%
  • Против

4 17,39%
+ Отговор в тема
Страница 18 от 19 ПървиПърви ... 8 16 17 18 19 ПоследнаПоследна
Резултати от 171 до 180 от общо 187

Тема: За или против индикаторите?

Централна банка
    Licik

pablo е отвъд представите pablo е отвъд представите pablo е отвъд представите pablo е отвъд представите pablo е отвъд представите pablo е отвъд представите pablo е отвъд представите pablo е отвъд представите pablo е отвъд представите pablo е отвъд представите pablo е отвъд представите Аватара на pablo
    Град
    Ловеч
    Натрупан бонус
    7690.23 USD
    Благодарности
    3 486
    Благодарили са му 4 541 Пъти в 3 694 Поста
    Аз много стриктно следя своите индикатори от форума
    Дават ми сигнали които в определени периоди достигат до 90% успеваемост.

2. Следният потребител изказва благодарност на pablo за полезния пост:

kypa (07-16-2017)

Дилър
    Не е зададено настроение

aaangelll е радост за учите aaangelll е радост за учите aaangelll е радост за учите aaangelll е радост за учите aaangelll е радост за учите aaangelll е радост за учите aaangelll е радост за учите aaangelll е радост за учите Аватара на aaangelll
    Натрупан бонус
    287.40 USD
    Благодарности
    272
    Благодарили са му 999 Пъти в 669 Поста
    Цитирай Първоначално написано от pablo Виж мнението
    светни ме и аз да знам за какво да гледам във форума

4. Следният потребител изказва благодарност на aaangelll за полезния пост:

kypa (07-16-2017)

Централна банка
    Polos

Skp е отвъд представите Skp е отвъд представите Skp е отвъд представите Skp е отвъд представите Skp е отвъд представите Skp е отвъд представите Skp е отвъд представите Skp е отвъд представите Skp е отвъд представите Skp е отвъд представите Skp е отвъд представите Аватара на Skp
    Град
    София
    Натрупан бонус
    4845.44 USD
    Благодарности
    7 400
    Благодарили са му 8 655 Пъти в 5 953 Поста
    Цитирай Първоначално написано от aaangelll Виж мнението
    светни ме и аз да знам за какво да гледам във форума
    Ми виж кой от неделя сутринта, е нацвъкал жлъч из форума, и се сети сам.

6. Следният потребител изказва благодарност на Skp за полезния пост:

kypa (07-16-2017)

Централна банка
    Semilir

hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите Аватара на hanuman
    Град
    Варна
    Натрупан бонус
    10158.50 USD
    Благодарности
    3 638
    Благодарили са му 6 114 Пъти в 4 889 Поста
    Аз продължавам да си ползвам индикатори,във стратегии естествено ,не поединично,макар че понякога ме обхващат съмнения в ефикасността им.

8. Следният потребител изказва благодарност на hanuman за полезния пост:

kypa (07-16-2017)

Централна банка
    Polos

Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Аватара на Fafa
    Град
    У нас
    Натрупан бонус
    7997.81 USD
    Благодарности
    5 136
    Благодарили са му 12 896 Пъти в 9 959 Поста
    Аз също когато имам някакво съмнение по стратегия поглеждам и някои индикатор

10. Следният потребител изказва благодарност на Fafa за полезния пост:

kypa (07-16-2017)

Централна банка
    Suka Mengoceh

kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите Аватара на kypa
    Натрупан бонус
    18618.60 USD
    Благодарности
    103 546
    Благодарили са му 12 086 Пъти в 8 159 Поста
    Язе си ползвам два-три редовно, плюс самата графика под формата на свещи което също може да се брои за индикатор. Отделно моя собствен.
    Пък ако не съм сигурен в някоя ситуация или изчаквам още малко да се доразвие, или отварям с половин обем. Някой път и двете, ако и след изчакването пак не съм чак толкоз сигурен.

Стажант
    Terinspirasi

Mateev е чудесен лъч светлина Mateev е чудесен лъч светлина Mateev е чудесен лъч светлина Mateev е чудесен лъч светлина Mateev е чудесен лъч светлина Mateev е чудесен лъч светлина Аватара на Mateev
    Град
    гр. Габрово
    Натрупан бонус
    72.30 USD
    Благодарности
    83
    Благодарили са му 539 Пъти в 205 Поста
    Цитирай Първоначално написано от pablo Виж мнението

И какво разбираш под думичката "успеваемост" или те е срам да си признаеш истината ......

По начало понятието "сигнал" в смисъла, който влагате, НИЩО НЕ ОЗНАЧАВА !!! Понятието е подобно на локумите, които се разтягат от метеоролозите - "ще е слънчево, но на места ще вали". И ние започваме да хвърляме боб слънчево ли ще е или ще вали. И то все едно от двете се случва, и метеоролога започва да се хвали, че е познал.

Та същото е и със сигналите - той курса си върви както нагоре, така и надолу, и каквото и да се случи с него след сигнала, започвате да се хвалите, че сигнала е познал.
    А когато си видите акаунта, веднага осъзнавате горчивата истина, но не смеете да го кажете в публичното пространство.

Та искам да кажа, че 99.9999999999% от сигналите не работят, или пък дават двусмислена информация, недостатъчна за оформянето на реална сделка със SL, TP и ПМО.

13. Следният потребител изказва благодарност на Mateev за полезния пост:

kypa (07-19-2017)

Централна банка
    Suka Mengoceh

kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите Аватара на kypa
    Натрупан бонус
    18618.60 USD
    Благодарности
    103 546
    Благодарили са му 12 086 Пъти в 8 159 Поста
    Е той Пабло друго имаше предвид - "индикаторите" са разни други съфорумци дето се контрят един други в процеса на мерене на пУшки из Форума.

Централна банка
    Semilir

hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите Аватара на hanuman
    Град
    Варна
    Натрупан бонус
    10158.50 USD
    Благодарности
    3 638
    Благодарили са му 6 114 Пъти в 4 889 Поста
    А когато си видите акаунта, веднага осъзнавате горчивата истина, но не смеете да го кажете в публичното пространство.
    Напротив,когато си видя акаунта съм доволен от сигналите.Имам сметки които управлявам по строго определени сигнали,от съчетание на определени индикатори,имам и сметки които търгувам след анализ на графиката,вървят си и двата вида сметки.Не знам какъв зор имаш да изкараш всички губещи,да ама не има и хора които печелим.

16. Следният потребител изказва благодарност на hanuman за полезния пост:

kypa (07-19-2017)

17. <a href="">Форекс портал</a>
    Централна банка
    Не е зададено настроение

КинО е отвъд представите КинО е отвъд представите КинО е отвъд представите КинО е отвъд представите КинО е отвъд представите КинО е отвъд представите КинО е отвъд представите КинО е отвъд представите КинО е отвъд представите КинО е отвъд представите КинО е отвъд представите Аватара на КинО
    Град
    София
    Натрупан бонус
    5909.31 USD
    Благодарности
    12 610
    Благодарили са му 12 418 Пъти в 8 084 Поста
    Цитирай Първоначално написано от kypa Виж мнението
    Е той Пабло друго имаше предвид - "индикаторите" са разни други съфорумци дето се контрят един други в процеса на мерене на пУшки из Форума.
    Бе то май не е точно мерене .....
    Щот само приказва, въпросния ....
    Па то на приказки, колкото и да обясняваш .... за П*шка, особено ...
    Все се вкарва малко или много субективизъм

19. Следният потребител изказва благодарност на КинО за полезния пост:

kypa (07-19-2017)

+ Отговор в тема
Страница 18 от 19 ПървиПърви ... 8 16 17 18 19 ПоследнаПоследна

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си