Започнете да търгувате
без никакви инвестиции
и рискове
С НОВИЯ СТАРТЪП
БОНУС 1000$
ВЗЕМИ БОНУС
55%
от ИнстаФорекс
за всеки депозит

Виж резултатите на анкетата: За или против индикаторите?

Гласували
23. Вие не можете да гласувате в тази анкета
  • За

19 82,61%
  • Против

4 17,39%
+ Отговор в тема
Страница 18 от 19 ПървиПърви ... 8 16 17 18 19 ПоследнаПоследна
Резултати от 171 до 180 от общо 187

Тема: За или против индикаторите?

Централна банка
    Licik

pablo е отвъд представите pablo е отвъд представите pablo е отвъд представите pablo е отвъд представите pablo е отвъд представите pablo е отвъд представите pablo е отвъд представите pablo е отвъд представите pablo е отвъд представите pablo е отвъд представите pablo е отвъд представите Аватара на pablo
    Град
    Ловеч
    Натрупан бонус
    7828.44 USD
    Благодарности
    3 746
    Благодарили са му 5 049 Пъти в 4 030 Поста
    Аз много стриктно следя своите индикатори от форума
    Дават ми сигнали които в определени периоди достигат до 90% успеваемост.

2. <a href="">Форекс портал</a>
  3. Следният потребител изказва благодарност на pablo за полезния пост:

kypa (07-16-2017)

Старши дилър
    Не е зададено настроение

aaangelll има блестящо бъдеще aaangelll има блестящо бъдеще aaangelll има блестящо бъдеще aaangelll има блестящо бъдеще aaangelll има блестящо бъдеще aaangelll има блестящо бъдеще aaangelll има блестящо бъдеще aaangelll има блестящо бъдеще aaangelll има блестящо бъдеще aaangelll има блестящо бъдеще aaangelll има блестящо бъдеще Аватара на aaangelll
    Натрупан бонус
    577.49 USD
    Благодарности
    572
    Благодарили са му 1 709 Пъти в 1 225 Поста
    Цитирай Първоначално написано от pablo Виж мнението
    светни ме и аз да знам за какво да гледам във форума

5. Следният потребител изказва благодарност на aaangelll за полезния пост:

kypa (07-16-2017)

Централна банка
    Polos

Skp е отвъд представите Skp е отвъд представите Skp е отвъд представите Skp е отвъд представите Skp е отвъд представите Skp е отвъд представите Skp е отвъд представите Skp е отвъд представите Skp е отвъд представите Skp е отвъд представите Skp е отвъд представите Аватара на Skp
    Град
    София
    Натрупан бонус
    4973.46 USD
    Благодарности
    8 268
    Благодарили са му 9 738 Пъти в 6 375 Поста
    Цитирай Първоначално написано от aaangelll Виж мнението
    светни ме и аз да знам за какво да гледам във форума
    Ми виж кой от неделя сутринта, е нацвъкал жлъч из форума, и се сети сам.

7. Следният потребител изказва благодарност на Skp за полезния пост:

kypa (07-16-2017)

Централна банка
    Semilir

hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите Аватара на hanuman
    Град
    Варна
    Натрупан бонус
    10226.00 USD
    Благодарности
    4 085
    Благодарили са му 6 691 Пъти в 5 108 Поста
    Аз продължавам да си ползвам индикатори,във стратегии естествено ,не поединично,макар че понякога ме обхващат съмнения в ефикасността им.

9. Следният потребител изказва благодарност на hanuman за полезния пост:

kypa (07-16-2017)

Централна банка
    Polos

Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Аватара на Fafa
    Град
    У нас
    Натрупан бонус
    8067.97 USD
    Благодарности
    5 509
    Благодарили са му 13 934 Пъти в 10 289 Поста
    Аз също когато имам някакво съмнение по стратегия поглеждам и някои индикатор

11. Следният потребител изказва благодарност на Fafa за полезния пост:

kypa (07-16-2017)

Централна банка
    Suka Mengoceh

kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите Аватара на kypa
    Натрупан бонус
    18807.20 USD
    Благодарности
    109 810
    Благодарили са му 13 672 Пъти в 8 763 Поста
    Язе си ползвам два-три редовно, плюс самата графика под формата на свещи което също може да се брои за индикатор. Отделно моя собствен.
    Пък ако не съм сигурен в някоя ситуация или изчаквам още малко да се доразвие, или отварям с половин обем. Някой път и двете, ако и след изчакването пак не съм чак толкоз сигурен.

Дилър
    Terinspirasi

Mateev има блестящо бъдеще Mateev има блестящо бъдеще Mateev има блестящо бъдеще Mateev има блестящо бъдеще Mateev има блестящо бъдеще Mateev има блестящо бъдеще Mateev има блестящо бъдеще Mateev има блестящо бъдеще Mateev има блестящо бъдеще Mateev има блестящо бъдеще Mateev има блестящо бъдеще Аватара на Mateev
    Град
    гр. Габрово
    Натрупан бонус
    220.80 USD
    Благодарности
    415
    Благодарили са му 1 646 Пъти в 664 Поста
    Цитирай Първоначално написано от pablo Виж мнението

И какво разбираш под думичката "успеваемост" или те е срам да си признаеш истината ......

По начало понятието "сигнал" в смисъла, който влагате, НИЩО НЕ ОЗНАЧАВА !!! Понятието е подобно на локумите, които се разтягат от метеоролозите - "ще е слънчево, но на места ще вали". И ние започваме да хвърляме боб слънчево ли ще е или ще вали. И то все едно от двете се случва, и метеоролога започва да се хвали, че е познал.

Та същото е и със сигналите - той курса си върви както нагоре, така и надолу, и каквото и да се случи с него след сигнала, започвате да се хвалите, че сигнала е познал.
    А когато си видите акаунта, веднага осъзнавате горчивата истина, но не смеете да го кажете в публичното пространство.

Та искам да кажа, че 99.9999999999% от сигналите не работят, или пък дават двусмислена информация, недостатъчна за оформянето на реална сделка със SL, TP и ПМО.

14. Следният потребител изказва благодарност на Mateev за полезния пост:

kypa (07-19-2017)

Централна банка
    Suka Mengoceh

kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите Аватара на kypa
    Натрупан бонус
    18807.20 USD
    Благодарности
    109 810
    Благодарили са му 13 672 Пъти в 8 763 Поста
    Е той Пабло друго имаше предвид - "индикаторите" са разни други съфорумци дето се контрят един други в процеса на мерене на пУшки из Форума.

Централна банка
    Semilir

hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите Аватара на hanuman
    Град
    Варна
    Натрупан бонус
    10226.00 USD
    Благодарности
    4 085
    Благодарили са му 6 691 Пъти в 5 108 Поста
    А когато си видите акаунта, веднага осъзнавате горчивата истина, но не смеете да го кажете в публичното пространство.
    Напротив,когато си видя акаунта съм доволен от сигналите.Имам сметки които управлявам по строго определени сигнали,от съчетание на определени индикатори,имам и сметки които търгувам след анализ на графиката,вървят си и двата вида сметки.Не знам какъв зор имаш да изкараш всички губещи,да ама не има и хора които печелим.

17. Следният потребител изказва благодарност на hanuman за полезния пост:

kypa (07-19-2017)

18. FxCopy
    Централна банка
    Не е зададено настроение

КинО е отвъд представите КинО е отвъд представите КинО е отвъд представите КинО е отвъд представите КинО е отвъд представите КинО е отвъд представите КинО е отвъд представите КинО е отвъд представите КинО е отвъд представите КинО е отвъд представите КинО е отвъд представите Аватара на КинО
    Град
    София
    Натрупан бонус
    6085.60 USD
    Благодарности
    13 513
    Благодарили са му 13 957 Пъти в 8 671 Поста
    Цитирай Първоначално написано от kypa Виж мнението
    Е той Пабло друго имаше предвид - "индикаторите" са разни други съфорумци дето се контрят един други в процеса на мерене на пУшки из Форума.
    Бе то май не е точно мерене .....
    Щот само приказва, въпросния ....
    Па то на приказки, колкото и да обясняваш .... за П*шка, особено ...
    Все се вкарва малко или много субективизъм

20. Следният потребител изказва благодарност на КинО за полезния пост:

kypa (07-19-2017)

+ Отговор в тема
Страница 18 от 19 ПървиПърви ... 8 16 17 18 19 ПоследнаПоследна

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си