+ Отговор в тема
Страница 102 от 102 ПървиПърви ... 2 52 92 100 101 102
Резултати от 1 011 до 1 016 от общо 1016

Тема: Професия трейдър, Част 12

Централна банка
    Semilir

hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите Аватара на hanuman
    Град
    Варна
    Accumulated bonus
    9801.25 USD
    Хванати пингвини
    263 (Повече)
    Благодарности
    2 924
    Благодарили са му 4 589 Пъти в 3 930 Поста
    Цитирай Първоначално написано от 100 Виж мнението
    Чакай сега ти сериозно ли смяташ, че няма такива или поне, че ти нямаш? На мен ми се струва крайно лесно да се събере система стига да превъзмогнеш момента, че милиони не се правят за година-две...
    Е то това е трудното да се създаде система с която да натрупаш милиони за отрицателно време, година две както казваш си е отрицателно време.Иначе не ми е ясно как може да се твърди че няма печеливши системи като без да създаваш такава нета изобилства с печеливши системи.

2. <a href="">Форекс портал</a>
    Централна банка
    Tiba-tiba

Oleg е отвъд представите Oleg е отвъд представите Oleg е отвъд представите Oleg е отвъд представите Oleg е отвъд представите Oleg е отвъд представите Oleg е отвъд представите Oleg е отвъд представите Oleg е отвъд представите Oleg е отвъд представите Oleg е отвъд представите Аватара на Oleg
    Accumulated bonus
    40.50 USD
    Хванати пингвини
    18 (Повече)
    Благодарности
    5 484
    Благодарили са му 7 354 Пъти в 5 073 Поста
    Чакай сега ти сериозно ли смяташ, че няма такива или поне, че ти нямаш? На мен ми се струва крайно лесно да се събере система стига да превъзмогнеш момента, че милиони не се правят за година-две...
    Смятам, че популярните системи които ги има например във форексфакторито и други подобни сайтове са обречени, най-малкото защото са само за определени пазарни състояния.

За мен не е идеята само да се запази капитала, това ще стане най-ефективно като не се използва, но нали целта е да се печели с този капитал, а не само да се запази ?

А тези с милионите за една година...ми може, що да не може, като се започне с 700000, за година е напълно нормално е да станат над милион

----------

Цитирай Първоначално написано от hanuman Виж мнението
    Е то това е трудното да се създаде система с която да натрупаш милиони за отрицателно време, година две както казваш си е отрицателно време.Иначе не ми е ясно как може да се твърди че няма печеливши системи като без да създаваш такава нета изобилства с печеливши системи.
    Дай линк, ако може Че аз колкото да съм гледал, все фалити на печеливши системи съм засичал и колкото такива да съм тествал, все до това водят

4. Следният потребител изказва благодарност на Oleg за полезния пост:

L1914 (01-10-2017)

Централна банка
    Semilir

hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите Аватара на hanuman
    Град
    Варна
    Accumulated bonus
    9801.25 USD
    Хванати пингвини
    263 (Повече)
    Благодарности
    2 924
    Благодарили са му 4 589 Пъти в 3 930 Поста
    Дай линк, ако може Че аз колкото да съм гледал, все фалити на печеливши системи съм засичал и колкото такива да съм тествал, все до това водят
    Ето един харесай си и и тествай
    http://tradelikeapro.ru/category/torgovyie-strategii/

6. Следният потребител изказва благодарност на hanuman за полезния пост:

Oleg (01-10-2017)

Централна банка
    Не е зададено настроение

100 е отвъд представите 100 е отвъд представите 100 е отвъд представите 100 е отвъд представите 100 е отвъд представите 100 е отвъд представите 100 е отвъд представите 100 е отвъд представите 100 е отвъд представите 100 е отвъд представите 100 е отвъд представите Аватара на 100
    Accumulated bonus
    2541.15 USD
    Хванати пингвини
    5 (Повече)
    Благодарности
    177
    Благодарили са му 2 223 Пъти в 1 631 Поста
    Смятам, че популярните системи които ги има например във форексфакторито и други подобни сайтове са обречени, най-малкото защото са само за определени пазарни състояния.
    Не са, проблема че не търгуващите не могат да погледнат цялостната картина и по-конкретно мащаба и времетраенето на тия пазарни състояния. Докато не разбереш какъв може да бъде мащаба на дроудауна ще сменяш системи докато накрая ти писне и от това. Докато гониш милионите търгувайки с 10% риск и сменяш системи на всеки дроудаун ще минат години през, които други хора правят далеч по-малко проценти, но реално правят пари докато ти си разбиваш нервите и хабиш години безсмислено.
    А тези с милионите за една година...ми може, що да не може, като се започне с 700000, за година е напълно нормално е да станат над милион
    Да, нормална сметка е това макар да е пуснато на майтап, дори е много

Централна банка
    Tiba-tiba

Oleg е отвъд представите Oleg е отвъд представите Oleg е отвъд представите Oleg е отвъд представите Oleg е отвъд представите Oleg е отвъд представите Oleg е отвъд представите Oleg е отвъд представите Oleg е отвъд представите Oleg е отвъд представите Oleg е отвъд представите Аватара на Oleg
    Accumulated bonus
    40.50 USD
    Хванати пингвини
    18 (Повече)
    Благодарности
    5 484
    Благодарили са му 7 354 Пъти в 5 073 Поста
    Не са, проблема че не търгуващите не могат да погледнат цялостната картина и по-конкретно мащаба и времетраенето на тия пазарни състояния. Докато не разбереш какъв може да бъде мащаба на дроудауна ще сменяш системи докато накрая ти писне и от това. Докато гониш милионите търгувайки с 10% риск и сменяш системи на всеки дроудаун ще минат години през, които други хора правят далеч по-малко проценти, но реално правят пари докато ти си разбиваш нервите и хабиш години безсмислено.

Да, нормална сметка е това макар да е пуснато на майтап, дори е много
    Това е техен проблем

Централна банка
    Не е зададено настроение

100 е отвъд представите 100 е отвъд представите 100 е отвъд представите 100 е отвъд представите 100 е отвъд представите 100 е отвъд представите 100 е отвъд представите 100 е отвъд представите 100 е отвъд представите 100 е отвъд представите 100 е отвъд представите Аватара на 100
    Accumulated bonus
    2541.15 USD
    Хванати пингвини
    5 (Повече)
    Благодарности
    177
    Благодарили са му 2 223 Пъти в 1 631 Поста
    Техен е, докато не разбереш, че някои неща не се случват само на другите хора

Виж тука един типичен пример, какво ще правиш по средата на графиката? Колко системи ще смениш? И знаеш ли дали е нормално 3 месеца да не видиш пари?

10. Следните 2 потребители изказват благодарности на 100 за полезния пост:

bombe (01-10-2017), hanuman (01-10-2017)

+ Отговор в тема
Страница 102 от 102 ПървиПърви ... 2 52 92 100 101 102

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си