+ Отговор в тема
Страница 8 от 8 ПървиПърви ... 6 7 8
Резултати от 71 до 74 от общо 74

Тема: Интрадневна търговия на основни валутни двойки, безиндикаторна, ПА

Централна банка
    Не е зададено настроение

minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите Аватара на minkov
    Град
    Къде ли не
    Accumulated bonus
    1256.12 USD
    Хванати пингвини
    8 (Повече)
    Благодарности
    580
    Благодарили са му 3 555 Пъти в 2 654 Поста
    Цитирай Първоначално написано от privelege Виж мнението
    Проблемът е, че не постави стопове или не ги затвори, когато имаха най-голяма загуба.
    Както и да е, и аз днес се разочаровах, на -5% от сметката съм и спирам с трейдинга.
    На ранда стопове не ползвам. Паунд/ австралиец беше без стоп (оставих го да го мисля сутринта, от къде да ми дойде на акъла, че нощес такива работи ще се случват. Не че се иправдавам, голяма грешка си беше), всички останали поръки си имаха стопове, даже някои са затворени по тези стопове

2. Forexmart
    Централна банка
     Geli

nikolay_diankov_1982 е отвъд представите nikolay_diankov_1982 е отвъд представите nikolay_diankov_1982 е отвъд представите nikolay_diankov_1982 е отвъд представите nikolay_diankov_1982 е отвъд представите nikolay_diankov_1982 е отвъд представите nikolay_diankov_1982 е отвъд представите nikolay_diankov_1982 е отвъд представите nikolay_diankov_1982 е отвъд представите nikolay_diankov_1982 е отвъд представите nikolay_diankov_1982 е отвъд представите Аватара на nikolay_diankov_1982
    Accumulated bonus
    3525.05 USD
    Благодарности
    3 853
    Благодарили са му 3 550 Пъти в 2 970 Поста
    Цитирай Първоначално написано от privelege Виж мнението
    Проблемът е, че не постави стопове или не ги затвори, когато имаха най-голяма загуба.
    Както и да е, и аз днес се разочаровах, на -5% от сметката съм и спирам с трейдинга.
    явно скалпа днес е бил неуспешен , аз днес не търгувам паунда - оставил съм го за понеделник ., ,.

Централна банка
    Не е зададено настроение

minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите Аватара на minkov
    Град
    Къде ли не
    Accumulated bonus
    1256.12 USD
    Хванати пингвини
    8 (Повече)
    Благодарности
    580
    Благодарили са му 3 555 Пъти в 2 654 Поста
    ми то в момента не е много за търгуване, даже хич не е

5. <a href="http://www.mt5.com/">Форекс портал</a>
    Централна банка
     Geli

nikolay_diankov_1982 е отвъд представите nikolay_diankov_1982 е отвъд представите nikolay_diankov_1982 е отвъд представите nikolay_diankov_1982 е отвъд представите nikolay_diankov_1982 е отвъд представите nikolay_diankov_1982 е отвъд представите nikolay_diankov_1982 е отвъд представите nikolay_diankov_1982 е отвъд представите nikolay_diankov_1982 е отвъд представите nikolay_diankov_1982 е отвъд представите nikolay_diankov_1982 е отвъд представите Аватара на nikolay_diankov_1982
    Accumulated bonus
    3525.05 USD
    Благодарности
    3 853
    Благодарили са му 3 550 Пъти в 2 970 Поста
    Цитирай Първоначално написано от minkov Виж мнението
    ми то в момента не е много за търгуване, даже хич не е
    забелязах , отнесох и аз днес няколко стопа на долара .,

+ Отговор в тема
Страница 8 от 8 ПървиПърви ... 6 7 8

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми