+ Отговор в тема
Страница 8 от 10 ПървиПърви ... 6 7 8 9 10 ПоследнаПоследна
Резултати от 71 до 80 от общо 93

Тема: Тест на CCI

Централна банка
     Geli

nikolay_diankov_1982 е отвъд представите nikolay_diankov_1982 е отвъд представите nikolay_diankov_1982 е отвъд представите nikolay_diankov_1982 е отвъд представите nikolay_diankov_1982 е отвъд представите nikolay_diankov_1982 е отвъд представите nikolay_diankov_1982 е отвъд представите nikolay_diankov_1982 е отвъд представите nikolay_diankov_1982 е отвъд представите nikolay_diankov_1982 е отвъд представите nikolay_diankov_1982 е отвъд представите Аватара на nikolay_diankov_1982
    Accumulated bonus
    3999.09 USD
    Благодарности
    4 607
    Благодарили са му 4 605 Пъти в 3 701 Поста
    известно време го ползвах cci14 , даваше добри сигнали след дивергенция и пресичане на 100 и -100 . . . . . . . .,

----------

а нивото 50 го изполвах на по големите фреймове да определя тренда . . ., ., .,

2. FB
    Централна банка
    Semilir

hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите Аватара на hanuman
    Град
    Варна
    Accumulated bonus
    10088.10 USD
    Благодарности
    3 257
    Благодарили са му 5 471 Пъти в 4 648 Поста
    Цитирай Първоначално написано от privelege Виж мнението
    CCI е от този вид индикатори. Ако се комбинира с осцилатор, с който взаимно да отсяват фалшивите сигнали, може и да работи в някакъв момент.
    Тъй като сега сме по-скоро в някакъв рейндж, CCI няма как да дава достоверни сигнали.
    Това е класика при тези индикатори че трябва да се знае има ли тренд на периода в който търгуваме или е рейндж,другия момент е посоката на тренда след корекция на тренда и търсим сигналите по посока на тренда трети момент ....по нататък.

Администратор
    Mengintai

privelege има блестящо бъдеще privelege има блестящо бъдеще privelege има блестящо бъдеще privelege има блестящо бъдеще privelege има блестящо бъдеще privelege има блестящо бъдеще privelege има блестящо бъдеще privelege има блестящо бъдеще privelege има блестящо бъдеще privelege има блестящо бъдеще privelege има блестящо бъдеще Аватара на privelege
    Град
    Варна
    Благодарности
    333
    Благодарили са му 1 614 Пъти в 920 Поста
    Това е класика при тези индикатори че трябва да се знае има ли тренд на периода в който търгуваме или е рейндж,другия момент е посоката на тренда след корекция на тренда и търсим сигналите по посока на тренда трети момент ....по нататък.
    ...трябва да си поиграеш с настройките и да си фиксираш определен интервал от време. Предполагам, че на едночасова графика може да върши работа, в случай на изразен тренд, разбира се.

Централна банка
    Semilir

hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите Аватара на hanuman
    Град
    Варна
    Accumulated bonus
    10088.10 USD
    Благодарности
    3 257
    Цитирай Първоначално написано от privelege Виж мнението
    ...трябва да си поиграеш с настройките и да си фиксираш определен интервал от време. Предполагам, че на едночасова графика може да върши работа, в случай на изразен тренд, разбира се.
    Идеята е да го пробвам сам за себе си,иначе е ясно, имам си печеливша система по него и тема имам за нея малко е изменена оттогава ,но спазвайки нужното за да стане печеливша системата,индикатора става излишен.Ето има тренд да кажем надолу,чакаме корекция индика да се качи над 100 и тренда отново да тръгне и индика да пресече линията и да викнем има сигнал ,е те това може би е нужно за начинаещи трейдъри,но добивайки малко опит,или пък повече човек може да разпознае посоката на тренда и корекцията и това има ли тренд няма ли,и после новото тръгване по тренда .

----------

За тая вечер мечи сигнал на еврото и слагам отложена сел стоп на 1.0435 по позициите за момента губя около 100 пипса затворени няма.

----------

Така продължавам да следя индикатора,затворени позиции още няма късия сигнал на еврото не сработи и е сменен с дълъг,а двете отворени позиции засега показват общ резултат -43 пипса.
    Последна редакция от hanuman : 01-11-2017 на 20:49

Централна банка
     Geli

nikolay_diankov_1982 е отвъд представите nikolay_diankov_1982 е отвъд представите nikolay_diankov_1982 е отвъд представите nikolay_diankov_1982 е отвъд представите nikolay_diankov_1982 е отвъд представите nikolay_diankov_1982 е отвъд представите nikolay_diankov_1982 е отвъд представите nikolay_diankov_1982 е отвъд представите nikolay_diankov_1982 е отвъд представите nikolay_diankov_1982 е отвъд представите nikolay_diankov_1982 е отвъд представите Аватара на nikolay_diankov_1982
    Accumulated bonus
    3999.09 USD
    Благодарности
    4 607
    hanuman : щях да те питам , пробвал ли си CCI 50 -мисля че ще има много по добри резултати но на дневна няма да има чести сигнали . . .
    аз го ползвам понякога от 5 мин до 1 час .,

Централна банка
    Semilir

Град
    Варна
    Accumulated bonus
    10088.10 USD
    Благодарности
    3 257
    Гапът ми се отрази добре и сега сметката е с около 160 пипса напред да видим после и петролеца какво ще направи.

Относно CCI50,не знам какво да ти кажа,основно с 14 съм работил макар че и 50 съм разглеждал.

8. Следният потребител изказва благодарност на hanuman за полезния пост:

nikolay_diankov_1982 (01-15-2017)

Централна банка
     Geli

Accumulated bonus
    3999.09 USD
    Благодарности
    4 607
    Цитирай Първоначално написано от hanuman Виж мнението
    Гапът ми се отрази добре и сега сметката е с около 160 пипса напред да видим после и петролеца какво ще направи.

Относно CCI50,не знам какво да ти кажа,основно с 14 съм работил макар че и 50 съм разглеждал.
    разгледай го .
    аз скоро го добавих като филтър на краткосрочната стратегия . . . ., ,..,.,,.

Централна банка
    Semilir

Град
    Варна
    Accumulated bonus
    10088.10 USD
    Благодарности
    3 257
    разгледай го .
    аз скоро го добавих като филтър на краткосрочната стратегия . . . ., ,..,.,,.
    Може да го направя, но това тестче е между другото сега акцента ми е повече върху разглеждането на разни други системи базирани на статистика.

Централна банка
    Semilir

Град
    Варна
    Accumulated bonus
    10088.10 USD
    Благодарности
    3 257
    Валутките се пораздвижиха и покрай тях индикаторите също и имаме вече нови сигнали.Паунд/йена вече затваряме късата с печалба 120 пипса имаме дълъг сигнал и мятаме една отложена на пробив на днешното барче.Евро долар след неизпълнени дълъг после къс сигнал сега пак сме в дълъг и пак му мятаме една отложена дълга,озито се изстреля, но си стои в дългите сигнали от преди теста и няма нови сигнали, а петролеца губи 115 пипса но сигнал за излизане няма.След малко и картинка.

12. <a href="">Форекс портал</a>
    Централна банка
     Geli

Accumulated bonus
    3999.09 USD
    Благодарности
    4 607
    Цитирай Първоначално написано от hanuman Виж мнението
    Валутките се пораздвижиха и покрай тях индикаторите също и имаме вече нови сигнали.Паунд/йена вече затваряме късата с печалба 120 пипса имаме дълъг сигнал и мятаме една отложена на пробив на днешното барче.Евро долар след неизпълнени дълъг после къс сигнал сега пак сме в дълъг и пак му мятаме една отложена дълга,озито се изстреля, но си стои в дългите сигнали от преди теста и няма нови сигнали, а петролеца губи 115 пипса но сигнал за излизане няма.След малко и картинка.
    на колко двойки правиш тестове , на всички ли ,.

14. Следният потребител изказва благодарност на nikolay_diankov_1982 за полезния пост:

hanuman (01-17-2017)

+ Отговор в тема
Страница 8 от 10 ПървиПърви ... 6 7 8 9 10 ПоследнаПоследна

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си