Започнете да търгувате
без никакви инвестиции
и рискове
С НОВИЯ СТАРТЪП
БОНУС 1000$
ВЗЕМИ БОНУС
55%
от ИнстаФорекс
за всеки депозит
+ Отговор в тема
Страница 2 от 2 ПървиПърви 1 2
Резултати от 11 до 17 от общо 17

Тема: Спредове от 0.6 пипса

Централна банка
    Berani

nikolay_diankov_1982 е отвъд представите nikolay_diankov_1982 е отвъд представите nikolay_diankov_1982 е отвъд представите nikolay_diankov_1982 е отвъд представите nikolay_diankov_1982 е отвъд представите nikolay_diankov_1982 е отвъд представите nikolay_diankov_1982 е отвъд представите nikolay_diankov_1982 е отвъд представите nikolay_diankov_1982 е отвъд представите nikolay_diankov_1982 е отвъд представите nikolay_diankov_1982 е отвъд представите Аватара на nikolay_diankov_1982
    Натрупан бонус
    5198.38 USD
    Благодарности
    8 273
    Благодарили са му 10 217 Пъти в 6 202 Поста
    Цитирай Първоначално написано от borkooo_pz Виж мнението
    никога не съм го заглеждала пък това
    но паунда ще се качва през повечето валути.... ,така поне си мисля
    дано . .,

2. FB
  3. Следният потребител изказва благодарност на nikolay_diankov_1982 за полезния пост:

borkooo_pz (06-12-2017)

Прохождащ
    Не е зададено настроение

TrustBrokerGroup е недостатъчно известен Аватара на TrustBrokerGroup
    Град
    United Kingdom
    Натрупан бонус
    6.60 USD
    Благодарности
    0
    Благодарили са му 5 Пъти в 5 Поста
    В петък преди да затрорят банките, спредовете се качват, и не е възможно да отвори позиция, защото маркета е затворен. Банките оставят спредовете много високи до неделя вечерта. Ако желаете в петък вечерта можете да сравните спредовете на други брокери като например Оанда, които също оставят много високи спредове за уикенда. На този линк в петък вечерта към 23:05 можете да сравните спредовете на други брокери, макар че това няма много голямо значение, защото не може да се отвори каквото и да е позиция.
    Между понеделник и петък от сутрин до вечер спредовете са 0.6/0.8. Не препоръчваме да се оперира, когато се сменя времето, или когато влиза маркета в Сидни, защото също има разлика в спредовете и е нормално за всичките брокери, а и освен това има rollover.
    Препоръчваме да се опитва демо или реална сметка през седмицата, за да проверите горе написаните данни.

Ако се нуждаете от помощ, искаме да Ви уведомим, че имаме на разположение квалитетен персонал говорещ български език.

Anne Wagner
    Account Manager
    Trust Broker Group
    www.trustbrokergroup.com

----------

В рамките на 24 часа каним всички да пробват нашите демо и реални акаунти с фиксирани спредове.

Anne Wagner
    Account Manager
    Trust Broker Group
    www.trustbrokergroup.com

5. Следният потребител изказва благодарност на TrustBrokerGroup за полезния пост:

nikolay_diankov_1982 (06-13-2017)

Централна банка
    Berani

nikolay_diankov_1982 е отвъд представите nikolay_diankov_1982 е отвъд представите nikolay_diankov_1982 е отвъд представите nikolay_diankov_1982 е отвъд представите nikolay_diankov_1982 е отвъд представите nikolay_diankov_1982 е отвъд представите nikolay_diankov_1982 е отвъд представите nikolay_diankov_1982 е отвъд представите nikolay_diankov_1982 е отвъд представите nikolay_diankov_1982 е отвъд представите nikolay_diankov_1982 е отвъд представите Аватара на nikolay_diankov_1982
    Натрупан бонус
    5198.38 USD
    Благодарности
    8 273
    много високи спредове държите вечер , снощи ги следих до 1.00 часа не паднаха ., .,

----------

иначе през деня нямате равни със спреда , но вечерно време към 00.00 часа трябва да се махат стоповете и да не се отаварят позиции . . . .
    без значение дали е петък вечер или понеделник май винаги доста се разширява спреда

----------

само още не съм забелязъл как е положението по новини .,

Централна банка
    Не е зададено настроение

minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите Аватара на minkov
    Град
    Къде ли не
    Натрупан бонус
    1750.58 USD
    Благодарности
    4 383
    Благодарили са му 7 351 Пъти в 4 192 Поста
    Цитирай Първоначално написано от nikolay_diankov_1982 Виж мнението
    много високи спредове държите вечер , снощи ги следих до 1.00 часа не паднаха ., .,

----------

иначе през деня нямате равни със спреда , но вечерно време към 00.00 часа трябва да се махат стоповете и да не се отаварят позиции . . . .
    без значение дали е петък вечер или понеделник май винаги доста се разширява спреда

----------

само още не съм забелязъл как е положението по новини .,
    Поне по изборите във Великобритания на демото поне почти не мръдна спреда. Дали винаги е така не знам. Аз за сега ги оставих наблюденията за по-късно

8. Следният потребител изказва благодарност на minkov за полезния пост:

nikolay_diankov_1982 (06-13-2017)

Централна банка
    Berani

Натрупан бонус
    5198.38 USD
    Благодарности
    8 273
    Цитирай Първоначално написано от minkov Виж мнението
    Поне по изборите във Великобритания на демото поне почти не мръдна спреда. Дали винаги е така не знам. Аз за сега ги оставих наблюденията за по-късно
    кофти че всяка вечер ги вдигат като на Бенча , аз поради тази причина ги смених че ми беше писнало да ми взимат по някой стоп във 00.00 часа и после да ми стигне таргетите . .

----------

TrustBrokerGroup : класирането на състезанието кога се актуализира - веднъж дневно или... ? ,

Прохождащ
    Не е зададено настроение

Град
    United Kingdom
    Натрупан бонус
    6.60 USD
    Благодарности
    0
    Благодарили са му 5 Пъти в 5 Поста
    Както коментирахме вчера спредовете на всички брокери и банки спредовете се побъркват между 23 часа и 01 часа. Както знаете работим върху нашите спредове да са фиксирани. Всички дни можете да оперирате с ниски спредове, нулев swap, без комисионна и бонус от 30%. Нито един брокер не съветва да се оперира между 23 и 1 през ноща, заради промяната. Петък вечер преди затварянето всички банки качват спредовете, но тогава не могат да се отворят позиции, защото маркета е затворен и ние не можем да сменим това. Така е с всички брокери STP/ECN.

Класирането за състезанието се актуализара два пъти дневно, сутрин и вечер.

Anne Wagner
    Account Manager
    Trust Broker Group
    www.trustbrokergroup.com

11. <a href="http://www.mt5.com/forex_humor">Форекс портал</a>
    Прохождащ
    Не е зададено настроение

Град
    United Kingdom
    Натрупан бонус
    6.60 USD