Earn up to
$50000
for inviting friends
to get StartUp Bonus
from InstaForex
No investments required!
Започнете да търгувате
без никакви инвестиции
и рискове
С НОВИЯ СТАРТЪП
БОНУС 1000$
ВЗЕМИ БОНУС
55%
от ИнстаФорекс
за всеки депозит
+ Отговор в тема
Страница 21 от 21 ПървиПърви ... 11 19 20 21
Резултати от 201 до 209 от общо 209

Тема: Техники и Психология на пазара

Старши дилър
    Berani

Alex1977 има с какво да се гордее Alex1977 има с какво да се гордее Alex1977 има с какво да се гордее Alex1977 има с какво да се гордее Alex1977 има с какво да се гордее Alex1977 има с какво да се гордее Alex1977 има с какво да се гордее Alex1977 има с какво да се гордее Alex1977 има с какво да се гордее Аватара на Alex1977
    Натрупан бонус
    519.93 USD
    Благодарности
    757
    Благодарили са му 1 204 Пъти в
    585 Поста
    Цитирай Първоначално написано от Marin Виж мнението
    Да бе с тия автоматични системи. Аз засега предпочитам да си търгувам ръчно и
    да не се доверявам на програми и роботи. Като стана на възрастта на Сорос тогава може.
    охооо тогава пък хептен няма да ти се занимава повярвай аз също не мисля че е добре за игра и за това само тествам с робота си и благодарение на това се насочих към двойки от които да имам по голям процент печалба .

2. <a href="https://www.instaforex.com/company_news">Форекс портал</a>
  3. Следните 3 потребители изказват благодарности на Alex1977 за полезния пост:

kypa (11-16-2017), Marin (11-16-2017), Mateev (11-16-2017)

Старши дилър
    Не е зададено настроение

Marin е отвъд представите Marin е отвъд представите Marin е отвъд представите Marin е отвъд представите Marin е отвъд представите Marin е отвъд представите Marin е отвъд представите Marin е отвъд представите Marin е отвъд представите Marin е отвъд представите Marin е отвъд представите Аватара на Marin
    Град
    Сливен
    Натрупан бонус
    672.63 USD
    Благодарности
    3 619
    Благодарили са му 2 894 Пъти в
    1 626 Поста
    Цитирай Първоначално написано от Alex1977 Виж мнението
    охооо тогава пък хептен няма да ти се занимава повярвай аз също не мисля че е добре за игра и за това само тествам с робота си и благодарение на това се насочих към двойки от които да имам по голям процент печалба .
    Това е много интересно, а вероятно и полезно.
    Издай кои са тези валутни двойки, защото този евродолар
    вече ни дойде байгън.

Централна банка
    Suka Mengoceh

kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите Аватара на kypa
    Натрупан бонус
    19312.85 USD
    Благодарности
    116 056
    Благодарили са му 15 569 Пъти в
    9 369 Поста
    Златото и Петрола най-интересните пазари към момента, от валутите паунда и йеничката предимно. Биткойна и то, ама не знам аз него що не го търгувам.

6. Следният потребител изказва благодарност на kypa за полезния пост:

Marin (11-16-2017)

Професия:Трейдър
    Не е зададено настроение

gambletrade е радост за учите gambletrade е радост за учите gambletrade е радост за учите gambletrade е радост за учите gambletrade е радост за учите gambletrade е радост за учите gambletrade е радост за учите Аватара на gambletrade
    Натрупан бонус
    215.62 USD
    Благодарности
    210
    Благодарили са му 751 Пъти в
    289 Поста
    вече ни дойде байгън.
    На някой хора определено ви дойде байгън какво те кара да мислиш, че там ще се справиш по-добре?

Старши дилър
    Не е зададено настроение

Marin е отвъд представите Marin е отвъд представите Marin е отвъд представите Marin е отвъд представите Marin е отвъд представите Marin е отвъд представите Marin е отвъд представите Marin е отвъд представите Marin е отвъд представите Marin е отвъд представите Marin е отвъд представите Аватара на Marin
    Град
    Сливен
    Натрупан бонус
    672.63 USD
    Благодарности
    3 619
    1 626 Поста
    Цитирай Първоначално написано от kypa Виж мнението
    Златото и Петрола най-интересните пазари към момента, от валутите паунда и йеничката предимно. Биткойна и то, ама не знам аз него що не го търгувам.
    Сигурно са интересни, но ми изглеждат прекалено подвижни и съответно е опасно ако
    човек обърка посоката.
    Аз търся валутна двойка в перманентен рейндж ако е възможно.

Професия:Трейдър
    Не е зададено настроение

gambletrade е радост за учите gambletrade е радост за учите gambletrade е радост за учите gambletrade е радост за учите gambletrade е радост за учите gambletrade е радост за учите gambletrade е радост за учите Аватара на gambletrade
    Натрупан бонус
    215.62 USD
    Благодарности
    210
    Благодарили са му 751 Пъти в
    289 Поста
    Сигурно са интересни, но ми изглеждат прекалено подвижни и съответно е опасно ако
    човек обърка посоката.
    Аз търся валутна двойка в перманентен рейндж ако е възможно.
    EURUSD е в рейндж. Вече 17 години се движи в диапазона 0,82-1,60

10. Следният потребител изказва благодарност на gambletrade за полезния пост:

Marin (11-16-2017)

Старши дилър
    Не е зададено настроение

Град
    Сливен
    Натрупан бонус
    672.63 USD
    Благодарности
    3 619
    1 626 Поста
    Цитирай Първоначално написано от gambletrade Виж мнението
    EURUSD е в рейндж. Вече 17 години се движи в диапазона 0,82-1,60
    Прекалено голям рейндж ще знаеш. А и като се замисля защо тогава се говори за
    тренд? Дай пример за валутна двойка в тренд? Нали не е евролев?

12. Следният потребител изказва благодарност на Marin за полезния пост:

Alex1977 (11-16-2017)

Старши дилър
    Berani

Alex1977 има с какво да се гордее Alex1977 има с какво да се гордее Alex1977 има с какво да се гордее Alex1977 има с какво да се гордее Alex1977 има с какво да се гордее Alex1977 има с какво да се гордее Alex1977 има с какво да се гордее Alex1977 има с какво да се гордее Alex1977 има с какво да се гордее Аватара на Alex1977
    Натрупан бонус
    519.93 USD
    Благодарности
    757
    Благодарили са му 1 204 Пъти в
    585 Поста
    вече ни дойде байгън.
    хахаах нали знаеш че няма да ти кажа ей така на готово????учиш губиш осмисляш пак губиш преценяваш защо си изгубил!!!и ако не си комарджия имаш шанс .и най важното е дисциплината !!!напишеш ли цена на изпълнение би трябвало да знаеш защо точно там а не я ли оставиш до изпълнението и значи има страх в теб .за по страхливите има стоп (не искам никой който ползва стоп да ми се обижда защото той се ползва и по други причини !аз също ползвам но плъзгащ само най обичам да ми са лъзга и да и......а ама и да ми са лъзга ама и да и....а простете за лиричното отклонение ....скоро и тва няма да мога да правя че оревавам света от сега

14. Следният потребител изказва благодарност на Alex1977 за полезния пост:

Marin (11-16-2017)

15. FB
    Старши дилър
    Не е зададено настроение

Град
    Сливен
    Натрупан бонус
    672.63 USD
    Благодарности
    3 619
    1 626 Поста
    Цитирай Първоначално написано от Alex1977 Виж мнението
    хахаах нали знаеш че няма да ти кажа ей така на готово????учиш губиш осмисляш пак губиш преценяваш защо си изгубил!!!и ако не си комарджия имаш шанс .и най важното е дисциплината !!!напишеш ли цена на изпълнение би трябвало да знаеш защо точно там а не я ли оставиш до изпълнението и значи има страх в теб .за по страхливите има стоп (не искам никой който ползва стоп да ми се обижда защото той се ползва и по други причини !аз също ползвам но плъзгащ само най обичам да ми са лъзга и да и......а ама и да ми са лъзга ама и да и....а простете за лиричното отклонение ....скоро и тва няма да мога да правя че оревавам света от сега
    Знам че няма да ми кажеш, но бях длъжен да попитам.
    Важна е дисциплината и аз се стремя да я спазвам, но на моменти
    дали от умора, нерви или друго се случва да изпушвам.

17. Следният потребител изказва благодарност на Marin за полезния пост:

Alex1977 (11-16-2017)

+ Отговор в тема
Страница 21 от 21 ПървиПърви ... 11 19 20 21

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си