+ Отговор в тема
Страница 8 от 8 ПървиПърви ... 6 7 8
Резултати от 71 до 74 от общо 74

Тема: Техники и Психология на пазара

Професия:Трейдър
    Не е зададено настроение

aaangelll е незавървено бижу aaangelll е незавървено бижу aaangelll е незавървено бижу aaangelll е незавървено бижу Аватара на aaangelll
    Accumulated bonus
    116.10 USD
    Благодарности
    88
    Благодарили са му 306 Пъти в 216 Поста
    Цитирай Първоначално написано от kypa Виж мнението
    Е то ритуала трябва да бъде ужким действията на цацата, на база на които се вече се рисуват теФническите модели.
    Само дето движенията не се определят от цацата, ама и до там ще стигне колегата Ааааааааааааааааааангеллл ллллллллллллллллллл след някоя и друга годинка.
    Точно това имам предвид А и съм напълно наясно, че тези който движат пазара се съобразяват с ритуалите, но само докато им е изгодно, та нали те са ги създали с цел по-лесното прогнозиране и манипулиране на пазара.

Централна банка
    Polos

Skp е отвъд представите Skp е отвъд представите Skp е отвъд представите Skp е отвъд представите Skp е отвъд представите Skp е отвъд представите Skp е отвъд представите Skp е отвъд представите Skp е отвъд представите Skp е отвъд представите Skp е отвъд представите Аватара на Skp
    Град
    София
    Accumulated bonus
    4756.70 USD
    Благодарности
    6 422
    Благодарили са му 7 649 Пъти в 5 580 Поста
    Точно това е целта и виждам при тебе вече са го постигнали.
    Ти и сметката ми знаеш, и начина ми на търговия.
    Почваш да ставаш и смешен.
    Явно с Фалитко/Петкофф, сте си ли лика прилика. Опита ти за заяждане, този път го подминавам. Но следващия път ще ти отговоря подобаващо. Капиш.

Професия:Трейдър
    Не е зададено настроение

aaangelll е незавървено бижу aaangelll е незавървено бижу aaangelll е незавървено бижу aaangelll е незавървено бижу Аватара на aaangelll
    Accumulated bonus
    116.10 USD
    Благодарности
    88
    Благодарили са му 306 Пъти в 216 Поста
    Цитирай Първоначално написано от Skp Виж мнението
    Нямаш последната дума, просто вече няма да ти отговарям по същество, докато не престанеш да говориш тъпотии. Умуваш.
    Омммммммммммм. Омммммммммммммммммммммммм мммммммммммммм.
    Цитирай Първоначално написано от Skp Виж мнението
    Ти и сметката ми знаеш, и начина ми на търговия.
    Почваш да ставаш и смешен.
    Явно с Фалитко/Петкофф, сте си ли лика прилика. Опита ти за заяждане, този път го подминавам. Но следващия път ще ти отговоря подобаващо. Капиш.
    Нито ти държа сметка нито се заяждам, още по-малко знам стилът ти на търговия, говоря за конкретната мантра с която излизаш, като аргумент.

4. <a href="http://www.mt5.com/forex_humor">Форекс портал</a>
    Централна банка
    Polos

Skp е отвъд представите Skp е отвъд представите Skp е отвъд представите Skp е отвъд представите Skp е отвъд представите Skp е отвъд представите Skp е отвъд представите Skp е отвъд представите Skp е отвъд представите Skp е отвъд представите Skp е отвъд представите Аватара на Skp
    Град
    София
    Accumulated bonus
    4756.70 USD
    Благодарности
    6 422
    Благодарили са му 7 649 Пъти в 5 580 Поста
    Цитирай Първоначално написано от aaangelll Виж мнението
    Нито ти държа сметка нито се заяждам, още по-малко знам стилът ти на търговия, говоря за конкретната мантра с която излизаш, като аргумент.
    Ок. Мантрата беше форумен и търговски майтап.Това е когато цацата почне, да се моли курса да обърне.

6. Следният потребител изказва благодарност на Skp за полезния пост:

aaangelll (07-16-2017)

+ Отговор в тема
Страница 8 от 8 ПървиПърви ... 6 7 8

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си