Започнете да търгувате
без никакви инвестиции
и рискове
С НОВИЯ СТАРТЪП
БОНУС 1000$
ВЗЕМИ БОНУС
55%
от ИнстаФорекс
за всеки депозит
+ Отговор в тема
Страница 15 от 15 ПървиПърви ... 5 13 14 15
Резултати от 141 до 145 от общо 145

Тема: Депозит в Netteler

Централна банка
    Suka Mengoceh

kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите Аватара на kypa
    Натрупан бонус
    18600.60 USD
    Благодарности
    102 829
    Благодарили са му 11 897 Пъти в 8 093 Поста
    Той бачо Сакстен трябва да дава линка или да праща по пощата, не на него да му дават/пращат.
    Самото пращане е лесно, въпроса е да се избере такъв метод, че да потвърждава обективно изпълнението от страна на продавача и да елиминира възможността за злоупотреба от страна на купувача.

2. <a href="http://www.mt5.com/forex_humor">Форекс портал</a>
  3. Следните 2 потребители изказват благодарности на kypa за полезния пост:

batDancho (09-13-2017), borkooo_pz (09-13-2017)

Централна банка
    Polos

batDancho е отвъд представите batDancho е отвъд представите batDancho е отвъд представите batDancho е отвъд представите batDancho е отвъд представите batDancho е отвъд представите batDancho е отвъд представите batDancho е отвъд представите batDancho е отвъд представите batDancho е отвъд представите batDancho е отвъд представите Аватара на batDancho
    Град
    Горна Оряховица
    Натрупан бонус
    2016.52 USD
    Благодарности
    201
    Благодарили са му 2 388 Пъти в 2 138 Поста
    Цитирай Първоначално написано от kypa Виж мнението
    Той бачо Сакстен трябва да дава линка или да праща по пощата, не на него да му дават/пращат.
    Самото пращане е лесно, въпроса е да се избере такъв метод, че да потвърждава обективно изпълнението от страна на продавача и да елиминира възможността за злоупотреба от страна на купувача.
    Има такъв метод, разработен от Пейпала. Досега четири пъти съм попадал на измамници и във всички случаи
    съм си връщал парите, даже един път избачках едни китайци без да искам . . .

5. Следните 2 потребители изказват благодарности на batDancho за полезния пост:

borkooo_pz (09-13-2017), kypa (09-14-2017)

Централна банка
    Halus

saxsten е отвъд представите saxsten е отвъд представите saxsten е отвъд представите saxsten е отвъд представите saxsten е отвъд представите saxsten е отвъд представите saxsten е отвъд представите saxsten е отвъд представите saxsten е отвъд представите saxsten е отвъд представите saxsten е отвъд представите Аватара на saxsten
    Натрупан бонус
    2039.95 USD
    Благодарности
    323
    Благодарили са му 2 708 Пъти в 2 025 Поста
    Цитирай Първоначално написано от borkooo_pz Виж мнението
    Да,като ми каза и направо онемях ,и то в акции .... ,А не е човек който парадира,толкова е еродиран и скромен .
    Сподели ,че изобщо форекса не е за него ,и сигурно е щял да загуби два пъти повече .
    И той не може да си го обясни .
    Но[COLOR="Silver"]
    )
    Хе -Хе борето ми то и аз съм така.
    Макар че от директната търговия с форекс съм печелил от време на време ,но ако се замисля форекса ми води по точки
    Та думата ми е за твоя човек
    Да му кажеш да не се притеснява и че от стратегии програмки и системи се печели повече
    Най вече защото друг си троши нервите и това не си ти

Прочее при акциите все още тука там има следи от ярко изразени трендове а при форекса отдавна вече не е така
    Пълен хаос и неразбирателство и онова дето го пише в книгите отдавна не расте по нивите
    Последна редакция от saxsten : 09-13-2017 на 20:56
    Форекса е финансово оръжие за масово поразяване

7. Следните 3 потребители изказват благодарности на saxsten за полезния пост:

batDancho (09-16-2017), borkooo_pz (09-14-2017), kypa (09-14-2017)

Главен дилър
    Bahagia

borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите Аватара на borkooo_pz
    Натрупан бонус
    746.09 USD
    Благодарности
    2 945
    Благодарили са му 2 216 Пъти в 1 335 Поста
    Вярно е така при форекса.
    Вече всичко е толкова "нагласено " ,контролирано ,че чак е очевадно

----------

Та думата ми е за твоя човек
    Да му кажеш да не се притеснява и че от стратегии програмки и системи се печели повече
    Най вече защото друг си троши нервите и това не си ти
    О ,той отдавна го е разбрал това
    Щом има три фирми за разни такива разработки .......
    И са с доста солиден оборот.
    Той естествено не говори за тях ,но като се поразрових и видях
    Но е толкова земен ,рядко се срещат вече хора като него

9. Следният потребител изказва благодарност на borkooo_pz за полезния пост:

kypa (09-14-2017)

Централна банка
    Suka Mengoceh

kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите Аватара на kypa
    Натрупан бонус
    18600.60 USD
    Благодарности
    102 829
    Благодарили са му 11 897 Пъти в 8 093 Поста
    Според мене туй се получава щот основните схеми не са на форехсь сега, ами на други някои пазари. Покрай 2008 примерно валутите трябва да са били по- в центъра на схемите.

11. Следният потребител изказва благодарност на kypa за полезния пост:

borkooo_pz (09-14-2017)

+ Отговор в тема
Страница 15 от 15 ПървиПърви ... 5 13 14 15

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си