Earn up to
$50000
for inviting friends
to get StartUp Bonus
from InstaForex
No investments required!
Започнете да търгувате
без никакви инвестиции
и рискове
С НОВИЯ СТАРТЪП
БОНУС 1000$
ВЗЕМИ БОНУС
55%
от ИнстаФорекс
за всеки депозит
+ Отговор в тема
Страница 20 от 23 ПървиПърви ... 10 18 19 20 21 22 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 191 до 200 от общо 225

Тема: Декларирате ли си доходите?

Професия:Трейдър
    Не е зададено настроение

ndimitrov73 е всеизвестен ndimitrov73 е всеизвестен ndimitrov73 е всеизвестен ndimitrov73 е всеизвестен ndimitrov73 е всеизвестен ndimitrov73 е всеизвестен Аватара на ndimitrov73
    Натрупан бонус
    182.13 USD
    Благодарности
    100
    Благодарили са му 604 Пъти в
    295 Поста
    Цитирай Първоначално написано от borkooo_pz Виж мнението
    Такъв скандал спретнат ,и то точно 5 Мин.преди да затворят .Събраха се и управители и разни .,защото не и беше за първи път на тази госпожа ,но все при нея ме пращаха ,че ми била " нещо като личен банкер " !!!!!
    Повече и не ме пратиха при нея ,но в фат колко негодни работят в клоновете .
    Като стана скандала ,едно младо момиче ме пое .Сега нямам проблеми ,и таксата ми намали ,плащах толкова големи такси всеки месец ,тя се чуди защо ме е държала на такива високи такси ,като не е трябвало !И още куп такива уж дребни неща .
    Това чудо къде се получава в БГ или Германия. Щото тук с това не се занимаваш. Всичко се получава по пощата. Като дойде време и банката ти праща новата по пощата. Абе тука само телефон и поща признават такива "на място" такова понятие няма. А пък за скандал пък не мога и да си помисля. Навсякъде турили едни табели, че вандали и грубости не толирират. Само да повишиш тон и нещо да почнеш по грубичко да се отнасяш и охрани полиции мани мани. Не смея и да си помисля. Иначе ако са виновни се извиняват гледат да те компенсират като клиент. И такива служители много не се задържат обикновенно.
    Последна редакция от ndimitrov73 : 01-13-2018 на 23:26

2. <a href="">Форекс портал</a>
  3. Следните 3 потребители изказват благодарности на ndimitrov73 за полезния пост:

borkooo_pz (01-14-2018), Unregistered (2)

Форекс гуру
    Bahagia

borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите Аватара на borkooo_pz
    Натрупан бонус
    1335.56 USD
    Благодарности
    8 634
    Благодарили са му 5 104 Пъти в
    2 342 Поста
    Цитирай Първоначално написано от ndimitrov73 Виж мнението
    Това чудо къде се получава в БГ или Германия. Щото тук с това не се занимаваш. Всичко се получава по пощата. Като дойде време и банката ти праща новата по пощата. Абе тука само телефон и поща признават такива "на място" такова понятие няма. А пък за скандал пък не мога и да си помисля. Навсякъде турили едни табели, че вандали и грубости не толирират. Само да повишиш тон и нещо да почнеш по грубичко да се отнасяш и охрани полиции мани мани. Не смея и да си помисля. Иначе ако са виновни се извиняват гледат да те компенсират като клиент. И такива служители много не се задържат обикновенно.
    В България ,Уникредит .
    Незнам как е при вас ,но немците са по двама в клон и не работят цял ден ,има повече в по- големите клонове ,всичко е на автомати и внасяне на пари и преводи .
    И тук има гафове ,но са рядко ,А и веднага гледат да те компенсират .

5. Следните 3 потребители изказват благодарности на borkooo_pz за полезния пост:

hanuman (01-14-2018), kypa (01-14-2018), Unregistered (1)

Професия:Трейдър
    Не е зададено настроение

ndimitrov73 е всеизвестен ndimitrov73 е всеизвестен ndimitrov73 е всеизвестен ndimitrov73 е всеизвестен ndimitrov73 е всеизвестен ndimitrov73 е всеизвестен Аватара на ndimitrov73
    Натрупан бонус
    182.13 USD
    Благодарности
    100
    Благодарили са му 604 Пъти в
    295 Поста
    В България ,Уникредит .
    Незнам как е при вас ,но немците са по двама в клон и не работят цял ден ,има повече в по- големите клонове ,всичко е на автомати и внасяне на пари и преводи .
    И тук има гафове ,но са рядко ,А и веднага гледат да те компенсират .
    Да и тука е същата работа. Е има повечко хора в банките. Тука с дебитна карта и пин си правиш всякакви операции. Голям майтап беше като се прибрахме преди 4 години като се прибрахме. Отиваме да теглим пари, а те личните карти изтекли. Викаме не може ли с паспортите да теглим. Отговор "Не, подновите си личните карти и може да изтеглите само 800 лв. Казвам " Бе жена какво става тук къде се върнахме?" После се оказа че КТБ изгърмяла. Там пък какво майтапи. Отиваме да сменяме картите снимат ни и после ми казват " отиди отсреща в един коя си банка да си платиш таксите" Аз го изгледах тъпо свикнал съм където ме снимат взимат ми парите да не казвам, че кеш почти не ползвам. Хайде и в банката и там разни банкови такси. После като теглихме парите едни нареждания едни документи се подписват. Беше голям кошмар. И в БГ без скандал и разправия няма да мине. Аз съм отвикнал тук. Сега като се замисля не знам дали ще оцелея и 1 месец в БГ. Като да пуснеш домашен любимец в джунглата. За карането пък друга тема и хич не ми се отваря. При тези условия дето живеем може оцелеем навсякъде където отидем. Казват две нации са едни от най-умните в света Евреите и Българите. И двете живеят в екстремни ситуации. Едните са постоянно във война а за нас се грижат политиците да ни създават екстремни условия на живот

7. Следните 8 потребители изказват благодарности на ndimitrov73 за полезния пост:

borkooo_pz (01-14-2018), Unregistered (7)

Централна банка
    Polos

batDancho е отвъд представите batDancho е отвъд представите batDancho е отвъд представите batDancho е отвъд представите batDancho е отвъд представите batDancho е отвъд представите batDancho е отвъд представите batDancho е отвъд представите batDancho е отвъд представите batDancho е отвъд представите batDancho е отвъд представите Аватара на batDancho
    Град
    Горна Оряховица
    Натрупан бонус
    2096.72 USD
    Благодарности
    323
    Благодарили са му 2 686 Пъти в
    2 281 Поста
    Цитирай Първоначално написано от Kamenitsa Виж мнението
    Да ама в случая да беше казала, виж какво пускам ги така ама може и да не станат нещата, и си рискуваш 100лв...То човек, ако знае че рискува 100лв. за нищо дали ще иска да прави превод...За мен това не е свършена работа, че да се плаща за нещо.
    Механизма на междубанковите преводи е следния - ако имат директни взаимоотношения - превеждат си парите по таака
    наречените 'лоро и ностро' сметки и после другата банка ти заверява твоята сметка. Ако нямат кореспондентски сметки -
    търсят трета банка, в която и двете имат сметки - за Европа най-често това е Дойче банк през която минава превода.
    Там обаче тръскат минимум 25 евра на превод. Така че твоя превод в права и обратна посока е струвал на банката ти 100 лева,
    а тя няма откъде да ги вземе освен от тебе. Според мен затова са тези сто лева.

Но тези на гишето обикновено не знаят с коя банка имат кореспондентски отношения, така че може да не е тяхна вината.

9. Следните 5 потребители изказват благодарности на batDancho за полезния пост:

borkooo_pz (01-14-2018), kypa (01-14-2018), Unregistered (3)

Форекс гуру
    Bahagia

borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите Аватара на borkooo_pz
    Натрупан бонус
    1335.56 USD
    Благодарности
    8 634
    2 342 Поста
    Че таксите от страна на българските банки са високи е факт ,уж с вкарването на СЕПА ,яха асе намалят !
    Като правя превод къмбг.сметка - тези преводи ми влизат в месечната такса ,и не плащам ,но пък като влезнат в бг.сметка едната ми се от държа 13.69 лв.!!!
    Като попитах защо ,казаха за превалутиране.Ок .Започнах в евровота - и пак такса от страна на БГ .

11. Следните 2 потребители изказват благодарности на borkooo_pz за полезния пост:

hanuman (01-14-2018), kypa (01-14-2018)

Централна банка
    Suka Mengoceh

kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите Аватара на kypa
    Натрупан бонус
    19312.85 USD
    Благодарности
    116 071
    Благодарили са му 15 575 Пъти в
    9 372 Поста
    Да намалеят колко да намалеят - от 5 лефа на 4.98.
    Поне полицаите са ги натиснали да приемат плащания с карта и вече повече хора могат да спестят рекета от тиквената бамка.

13. Следните 5 потребители изказват благодарности на kypa за полезния пост:

borkooo_pz (01-14-2018), hanuman (01-14-2018), Unregistered (3)

Централна банка
    Bahagia

Happy68 е отвъд представите Happy68 е отвъд представите Happy68 е отвъд представите Happy68 е отвъд представите Happy68 е отвъд представите Happy68 е отвъд представите Happy68 е отвъд представите Happy68 е отвъд представите Happy68 е отвъд представите Happy68 е отвъд представите Happy68 е отвъд представите Аватара на Happy68
    Град
    София
    Натрупан бонус
    2841.59 USD
    Благодарности
    4 701
    Благодарили са му 4 554 Пъти в
    2 511 Поста
    Цитирай Първоначално написано от Kamenitsa Виж мнението
    Към колегите, които са наясно с банковите трансфери...Бях направил превод от българска банка до английска, бях им дал като данни всичко без iban. Сега виждам, че превода е върнат в българската сметка и са ми удържали 100лв. и от българската банка казват, че са си свършили работата. Според вас колеги нещо може ли да се направи? Ако пусна жалба дали ще ги върнат парите, някой знае ли каква е практиката?
    По принцип никоя БГ-банка не приема платежни без ИБАН. Но, ако някоя кукумявка на гише го е направила, поискай да ти дадат разпечатка за отказа на английската банка.
    В Европа все още има банки, които работят само с номер на сметката и приемат парите, които са пуснати по този начин. Но за да разбереш истината, поискай отказа. Ако няма отказ, значи просто са ги държали няколко дена в тяхната сметка и после са ти ги върнали, като са ти взели такса. Не видях в постовете ти, дали ли са ти отчет за таксата - ако да, провери им ценовата листа за таксите на сайта ... защото различните банки имат различни такси - аз веднъж от ОББ за 80 евро платих 35 евро такса. Оттогава ги пращам по ДСК - там е 20 лв - зависи от размера де.
    Безплатен обяд няма!

15. Следните 7 потребители изказват благодарности на Happy68 за полезния пост:

borkooo_pz (01-14-2018), hanuman (01-14-2018), kypa (01-14-2018), prodi (01-14-2018), Нерегистриран (3)

Централна банка
    Bahagia

Happy68 е отвъд представите Happy68 е отвъд представите Happy68 е отвъд представите Happy68 е отвъд представите Happy68 е отвъд представите Happy68 е отвъд представите Happy68 е отвъд представите Happy68 е отвъд представите Happy68 е отвъд представите Happy68 е отвъд представите Happy68 е отвъд представите Аватара на Happy68
    Град
    София
    Натрупан бонус
    2841.59 USD
    Благодарности
    4 701
    2 511 Поста
    Че таксите от страна на българските банки са високи е факт ,уж с вкарването на СЕПА ,яха асе намалят !
    Като правя превод къмбг.сметка - тези преводи ми влизат в месечната такса ,и не плащам ,но пък като влезнат в бг.сметка едната ми се от държа 13.69 лв.!!!
    Като попитах защо ,казаха за превалутиране.Ок .Започнах в евровота - и пак такса от страна на БГ .
    13,69 си е нищо - при нас взимат от 10 евро нагоре - в зависимост от размера - и това не е превалутиране - излъгали са те - просто си е такса, че ти обработват входящ международен превод.
    Безплатен обяд няма!

17. Следните 7 потребители изказват благодарности на Happy68 за полезния пост:

borkooo_pz (01-14-2018), hanuman (01-14-2018), kypa (01-14-2018), prodi (01-14-2018), Skp (01-14-2018), Unregistered (2)

Форекс гуру
    Bahagia

Натрупан бонус
    1335.56 USD
    Благодарности
    8 634
    2 342 Поста
    Цитирай Първоначално написано от Happy68 Виж мнението
    13,69 си е нищо - при нас взимат от 10 евро нагоре - в зависимост от размера - и това не е превалутиране - излъгали са те - просто си е такса, че ти обработват входящ международен превод.
    Точно това после се разправяхме .
    В евровота ,пак такса ,А ме убеждаваха че няма
    Това 13.69 е таксата на Уникредит при входящ превод ,от немската не ми спират нищо - включени са определени преводи в таксата .

19. Следните 3 потребители изказват благодарности на borkooo_pz за полезния пост:

hanuman (01-14-2018), Happy68 (01-14-2018), kypa (01-14-2018)

20. FB
    Централна банка
    Bahagia

Град
    София
    Натрупан бонус
    2841.59 USD
    Благодарности
    4 701
    2 511 Поста
    Точно това после се разправяхме .
    В евровота ,пак такса ,А ме убеждаваха че няма
    Това 13.69 е таксата на Уникредит при входящ превод ,от немската не ми спират нищо - включени са определени преводи в таксата .
    да, така е, в немските банки няма такси ... но, това е положението, тук е БГ

Такса за входящ превод има при абсолютно всички БГ-банки ... отделно си е превалутирането, ако бг-сметката е в лева .....

А ако искаш да изпратиш от БГ за ГЕ и всички разходи да са за теб (както аз плащам точно фиксирани суми към немското НАП), става още по-солено, пък и си е приключение в БГ
    Безплатен обяд няма!

22. Следните 5 потребители изказват благодарности на Happy68 за полезния пост:

borkooo_pz (01-14-2018), hanuman (01-14-2018), kypa (01-14-2018), Unregistered (2)

+ Отговор в тема
Страница 20 от 23 ПървиПърви ... 10 18 19 20 21 22 ... ПоследнаПоследна

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си